Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: iexplore i konnekt
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Ynco
Witam

Glupia sprawa, ale wkurza mnie to:

gdy wylacze w iexpllore obrazki rowniez w Konnekcie nie ma obrazko, emotki gina sad.gif

znacie na to jakas rade??

Z gory serdecznie dziekeju i pozdrawiam
Ynco
dulek000
Nie ma rady. IEView korzysta z ustawień IE.
Ynco
no to WIELKA lipa, wielki minus dla Konnekta
Olórin
No to zrób własny silnik renderowania okna rozmowy, wtedy pogadamy...
riddle
Heh, a czy nie można by zadziałać tak jak twórca FeedDemona? Tam jak chcę mieć wyświetlanie w Gecko, to ściągam MozillaControlInstaller.exe, instaluję i zmieniam wpis w rejestrze - wtedy jest opcja. Nie jest to supportowane, może zawierać błędy - ale działa. Czy nie można by tak podmienić kontrolki? Nawet jeśli menu emotikon by nie działało? Chodzi mi ogólnie że ktoś mógłby wytłumaczyć czemu to jest tak wielki problem. W FeedDemonie zmiana trwała może 5 minut i teraz gra cacy.

Edit: To byłaby oczywiście opcja dla zaawansowanych juzerów. Nie oficjalna i nie wspierana w Problemy.
Zakrn
Ja też kiedyś proponowałem Gecko jak alternatywę, to stwierdzono, że niemożliwe, zapluskwione i coś tam jeszcze tongue.gif
riddle
http://www.bradsoft.com/download/MozillaControlInstaller.exe .. oświeci mnie ktoś czy to można użyć do K? :-)
arkadyjczyk
Jasne że można oprzeć na Gecko. Możecie już zabierać się do pracy, bo wyświetlanie w IE obsługuje kIEview i nie jest to bezpośrednio w kodzie Konnekta. Wiec nie ma przeszkód, żebyście napisali kMozview.
Olórin
To piszcie...w tym problem...
riddle
No kur..czę, ja się jak człowiek pytam czy dzięki temu ulatwi się praca... swego rodzaju pomoc oferuję (na mój poziom) - osattnia dyskusja o Konnekcie na Linuxa nie przebiegała "napisz sobie". :[
Olórin
nix już kiedyś to próbował i wogóle emotki nie działały (nie menu - wszystkie emotki).

Tak wogóle to jeżeli ktoś miałby pakować gecko do okna rozmowy to lepiej embedowac je po geckowemu a nie jakiś zastępczy activex....
ikari
Pozwole sobie perwersyjnie spytać...
"A jak to jest 'po geckowemu'"?
Olórin
Nie wnikałem, ale nie jako activex (ta kontrolka to osobny projekt).
Livio
W sumie to mam 2 zdania na temat Gecko i okna rozmowy:

1: (-) biedny mój ram
2: (+) lepsze wsparcie xhtml, css, css2, js, dom itd.

Szczerze mówiąc byłby problem z cache'em dla Gecko, gdyż może się przepełnić wink.gif.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.