Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problemy z klawiaturą
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
spawn
Trudno mi zlokalizować kiedy występuje problem, dość nieregularnie, wydaje mi się że przy szybkim pisaniu wiadomości przy rozmowach gg, na pewno to wina konnekta a nie wirusów or sth

Po pewnym czasie klawiatura zaczyna zachowywać się co najmniej dziko. Objawia się to tym że np podczas pisaniu wiadomości przy naciśnięciu literki zamiast jednego jednego znaku pojawiają się dwa, przy przesuwaniu kursora w tekście pojawiają się "znikąd" liczby. Sam włącza się caps lock, zamiast numerów pojawiają się odpowiadające im znaki (jakbym trzymał shift: !@#$ zamiast 1234, naciśnięcie shifta nic nie zmienia). Co gorsza po pewnym czasie klawiatura w ogóle przestaje reagować przewidywalnie, reguje w ten sposób że po naciśnięciu różnych literek uruchamiają się skróty klawiaturowe (znów dziwne wrażenie jakby przytrzymany był shift albo ctrl - a nie jest). Próbowałem klawiaturę ekranową - z tym samym skutkiem. Właścwie to z myszą też jest coś nie tak - nie mogę ustawić kursora w wybranym miejscu bo po kliknięciu myszą zaznacza się od razu cały tekst. Na te wszystkie problemy pomaga jedynie restart. Skanowałem antywirusem ale nic nie wykrył, poza tym błąd ten występuje tylko i wyłącznie przy pisaniu wiadomości przez konnekt'a. Jakieś pomysły...?
riddle
Używasz kLawa.dll? Czy używasz wtedy intensywnie komputera? Czy to dzieje się także w innych aplikacjach? Czy masz jakieś wtyczki w wersji beta/nieaktualnej?
spawn
Dzieje się tylko i wyłącznie przy włączonym konnekcie przez pewien czas, nigdy jak nie jest uruchomiony. Jak już się zepsuje to problem występuje we wszystkich aplikacjach, w ogóle w całym systemie. Nie nazwałbym tego intensywnym używaniem komputera, ale intensywna rozmowa na gg - owszem. Mam ściągnięte najnowsze wersje wtyczek ale wersji beta unikam. kLawa.dll było, już nie ma, wyłączyłem i zobaczę co z tego wyjdzie. Thx
hao
Może to kwestia włączonego migania scroll lockiem??? Niestety nie pamiętam gdzie to było :]
KoSiarzPL
nie no scroll lock tu raczej nie ma nic do rzecz smile.gif Wylancz sie go we wtyczce "migacz" z tego co pamietam. Faktem jednak jest ze to miganie powoduje inne ciekawe historie hehe.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.