Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Status przy zamknięciu systemu...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Przemek
Hao nie wiem czy już był poruszany gdzieś tutaj ten problem. Chodzi mianowicie o to, że przy zamykaniu systemu (ja mam XP) i przy pozostawieniu w trayu Konnekta po ponownym uruchomieniu kompa i wlaczeniu Konnekta zostaje zmieniony status na taki który był ostatni przy poprawnym zamknięciu konnekta? Czy da się coś z tym zrobić bo przecież nie zawsze musze wyłączać programy z traya przed zamknięciem systemu ! biggrin.gif
Lukas77
Nigdy nie zamykam ręcznie Konnekta, mam XP i nie mam takiego problemu
Ludwik
A ja czasem mam tego typu kłopoty ze statusami. Muszę popatrzeć czy działa to właśnie w ten sposób.
hao
Na niektórych systemach (u mnie czasami, ale po poprawce w wersji .91 przestało) podczas zamykania systemu Konnekt nie zapisuje swoich aktualnych ustawień :?

Masz może XP z service Packiem???
lucjusz
ja tez mialem problemy ze statusami i teraz mam ustawione zeby konnekt nie logowal sie automatycznie - po uruchomienia kompa sam ustawiam status. ale duzo wygodniej bylo by gdyby mozna bylo w nastepnej wersji zrobic we wtyczce gg mozliwosc wyboru w opcjach z jakim statusem Konnekt ma sie logowac.
Przemek
Tak Hao mam XP z Service Packiem. A problem jakby co Hao występuje u mnie zawsze !!!! I mam najnowszą wersję :x
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.