Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Menu "Aktualizacje"
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Matzec
Czy to menu jeszcze nie działa, czy to tylko u mnie? Po kliknięciu na jakąkolwiek pozycję z tego menu pokazuje się na chwilę okno "Pobieram informacje z serwera" ale nic więcej.

ps. Hao - możesz sprawdzić i mi powiedzieć, czy z mojego konta (matzec) doszły jakiekolwiek raporty o błędach?
case
to menu sluzy do sprawdzania czy jest dostepna na serwerze nowsza wersja K!!! wiec jesli masz aktualnie najnowsza to nic sie nie pokaze :roll:
Matzec
Ok, ale nie działa także Info o wersji, ostatni MOTD i Ostatnia wiadomość... a tu chyba coś powinno się pokazać?
hao
No nie działa, bo serwer tego nie obsługuje... KWeb (tak nazywa się robocza nazwa projektu 2 edycji strony) miał być gotowy dużo wcześniej i dopiero gdy będzie gotowy, będzie na nim obsługa tego wszystkiego...
Przemek
No to już wiadomo po co to jest bo nie wiedziałem takżę i zastanawiałem się czy u mnie to nie działa czy u wszystkich takżę smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.