Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: NIE zapamiętywania statusu opisowego.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Ludwik
Czy jest opcja żeby program nie dawał poprzedniego statusu opisowego przy swoim starcie (uwaga - przy ponownym włączeniu programu, a NIE zmianie statusu)? Bo mam z tym wyłącznie problemy - po pierwsze następnego dnia pojawia mi się piosenka, którą słuchałem poprzedniego ustawiona przez astatus, po drugie często nawet jak poprzedniego dnia skasuję (skasuję, a nie zmienię na inny) status opisowy, to następnego i tak się pojawia. A po trzecie dzień puźniej statusy opisowe są już często nie aktualne.
Czy przeoczyłem gdzieś tę opcję? A jeśli nie - to czy będzie?
hao
Dodałem do ToDo
Przemek
Co do statustu opisowego to juz byly omawiane na forum z nim problemy. Dobrze by było aby to zostało naprawione bo ciągle coś się spuje niestety tongue.gif
case
...ja tam nie mam ze statusami (na szczescie i oby tak dalej) wiekszych problemow.
czekam tylko ze zniecierpliwieniem na wtyczke umozliwiajaca wprowadzanie zmieniajacego sie statusu opisowago (jak w "autostatusie" z powerGG), ale z tego co byla na ten temat mowa to prace trwaja (i trwaja i trwaja i trwaaaaaaja :wink: )
torn
case: dzięki kbotowi jest to już możliwe... wystarczy poczekać aż go Kuba wyda.
case
mhm...
ale jak sie domyslam kbot'a nie zobaczymy przed wydaniem kolejnej wersji konnekta (z koniecznymi zmianami w API), a to z kolei (jak zapowiadal) hao troszke potrwa sad.gif
pozostaje wiec czekac... :cry:
misiu98
Co jak co, ale trzeba przyznać, że K oprócz kilku WIELKICH zalet ma jeszcze jedną-- wyrabia cierpliowść i silną wolę smile.gif
hao
biggrin.gif . KBot działa i bez zmian w API. Po prostu planowane zmiany bardzo ułatwiłyby pisanie Kubie i dodały kilka ciekawych możliwości...
case
yhy...

to moze jakas beta...? :wink:

...bo testerzy sie slinia biggrin.gif
cRoMo
No wlasnie. W koncu jestesmy beta-testerami, a Wy przed nami wszystko chowacie :twisted:
Ludwik
QUOTE(hao w innym temacie)
Bazując na moich doswiadczeniach, najlepiej rozwinac API do maksimum przed pierwszym wydaniem (bo niewatpliwie skrypt tez ma cos na ksztalt API ale pewnie inaczej sie to nazywa smile.gif). Pozniej czesto okazuje sie, ze dodanie nowej opcje wymaga przekonstruowania kilku innych (tak jak to bedzie sie dzialo w wersji 18 konnekta)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.