Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pytanie o wtyczki ICQ/Yahoo
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Wute
Przepraszam za pytanie, wiem ze sa ich setki. Ale mi chodzi o cos troche innego, na co odpowiedzi nie znalazlem. Chcialem zapytac, czy trwaja jakies prace nad wtyczkami ICQ/Yahoo? Czy wogole cos takiego jest zapoczatkowane? Bo newsow na stronie niewiele, Konnekt jest wysmienity, i nie szukalbym niczego gdybym wiedzial ze np za miesiac/dwa wyjda wtyczki... A tak, ani newsow, ani nic :/
arct!c
O ICQ chodzily/chodza sluchy ze ma byc plugin obslugujacy ta siec. Yahoo jak narazie tylko transport jabber, tak jak zreszta i ICQ.
Wute
rozumiem smile.gif ja o tym slyszalem juz pol roku temu jak instalowalem konnekta smile.gif no nic, dzieki za odpowiedz i trzymam kciuki
Przemekc1
Może zainsteresuje Cię transport przez jabbera? Nie ma jednak co ukrywać, że jest to rozwiązanie tymczasowe.
michalk
Transport przez jabbera to tylko taka proteza. I to slaba.
Zaczyna mnie on juz wq... Poczynajac od tego ze sie nie chce nigdy automatycznie logowac do transportu po wlaczeniu konnekta to ma dziwne fochy w stylu: jak odebniemy kabel sieciowy nie wylaczajac konnekta to potem przez caly dzien nie mozna uzywac ICQ z innych komputerow (loguje sie ale rozmowy ani nie wychodza ani nie przychodza).

Ja z wielka radoscia powitam natywna wtyczke ICQ a wtedy zegnaj jabberze
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.