Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: astat i grupy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Bora
Co do astata to mam dzinwe wtrazenie ze to nie działa. ( w statusie czasami nie ma tytułu i zawsze mam odpalone GG na konto mojej siosrty i nigdy tam nie widziałm autostatusu)

2 propozycja związana jest z grupami. Czy nie dało by sie zrobić zeby przy przerzucamiu ludzi z grupy głównj znikali oni z niej ?? albo móc wybrać zostaje czy nie.
Dlaczego.. ???
Czasami w gg ludzie nie mają wypłnionej info o sobie. Są ludzie tórych gg zadko sie przydaje ale zawsze jhednak miło ich mieć u siebie w razie nagłej potrzeby albo by znowu sie nie zastanawiać kto to sie do nas odzywa jezeli nie chceiliśmy go dodać do kontaktów.
Ludzie ci byli by przechowywani w jakiejs grupie bez pokazywania sie w grupie głównj.
Ludwik
Astatus mi przynajmniej działa - ale uwaga: z opuźnieniem, bo sprawdza WinAmpa co określoną ilość sekund. Sprawdź też czy w ustawieniach masz zaznaczone "Pobieraj tekst w Winampa".
A Grupa "Wszyscy" jest właśnie po to żeby były w niej wszystkie kontakty wink.gif
Do tych najważniejszych kontaktów możesz stworzyć inną grupę.
Bora
Ale o to właśnie chodzi żeby można było wybrać sobie jakąś grupe na główną.
lucjusz
proponuje stworzyc sobie grupe, nazwac ja np "glowna" wink.gif i tam wrzucic wszystkie kontakty oprocz tych ktorych w grupie glownej miec nie chcesz. a z grupy "wszyscy" po prostu nie korzystaj smile.gif czyz to nie jest proste smile.gif
Bora
Ale chodzi o to żeby moźna było wybrac sobie jaka grupa ma sie pokazywać na początku. ( np zamiana kolejności).
Ludwik
Wybieranie domyślnie pokazującej się grupy to już sesnowniejsza propozycja (chyba najlepiej żeby otwarta była ta, która otwarta była przy zamknięciu programu... o ile tak nie jest. Nie wiem, bo nie korzystam z grup)
hao
Pamiętana jest ostatno... Chociaż generalnie K ma dziwne problemy z pamięciu, gdy zamykany jest razem z systemem...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.