Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Filtrowanie Checky
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
panpieprz
Problem jest taki. Chcę aby przy włączonym filtrowaniu listy kontaktów pokazywały mi się ikonki checky razem z kontaktami dostępnymi. Bo teraz kiedy mam włączone flitr. kontaktów GG, robię filtruj i Checky znika, niezależnie od tego czy w opcjach filtrowania jest zaznaczona ikonka Checky czy też nie.
Pozdrawiam.
ishii
Witam, mam dokładnie ten sam problem, checky nie widac, a zeby bylo widac, musze wylaczyc filtrowanie, ale wtedy pojawia mi sie wszystki 100kontaktow :/ Sorki jesli juz o tym bylo, ale nie moglem trafic na temat
riddle
Spróbuj nowego Checky i jego opcji <konnekt:status> - ustaw sobie po prostu odpowiedni. smile.gif
ishii
Zainstalowalem checkyego z tego linka, ale nie pojawila sie zadna nowa opcja do wyboru sad.gif gdzie sie ja ustawia?

A skoro juz lamie, to zapytam jeszcze o jedno: przy filtrowaniu zostaja mi kontakty ze znakiem "?" jak sie ich pozbyc, aby widoczne byly tylko dostepni/zaraz wracam?
riddle
„Ustaw” = Wpisz sobie w kodzie skryptu. Więcej w linku który podałem. Ustawienia w konfiguracji Konnekta nie istnieją dla Checkiego, to wtyczka dla ludzi którzy coś rozumieją z działania komputerów, sory.
ishii
QUOTE(riddle @ 19.08.2005 - 19:48)
„Ustaw” = Wpisz sobie w kodzie skryptu. Więcej w linku który podałem. Ustawienia w konfiguracji Konnekta nie istnieją dla Checkiego, to wtyczka dla ludzi którzy coś rozumieją z działania komputerów, sory.
*



Piszac "ustawia" uzylem niechcacy skrotu myslowego - wiem, ze trzeba przerobic skrypt, ale ja php mam od przedwczoraj, wiec wybacz takie okreslenie :] Troche rozumiem z dzialania kompow, lecz nie na tyle, by sobie poradzic z tym problemem, dlatego pytam. Przeczytalem caly watek, do ktorego linka mi podales, ale nie wiem gdzie mam dodac te linijke. Wiem ze meczace jest odpowiadanie na takie posty i opadaja rece na klawiature razem z glowa przy ich pisaniu, ale jesli ktos jest masochista i odpowie, bede wdzieczny

pozdro

Ok, przepraszam... nie miało to zabrzmieć ofensywnie -r
winthux
Checky odczytuje to co wypisze skrypt. W skrypcie musisz dodać w odpowiednim miejscu linijkę echo "<konnekt:status>liczba</konnekt:status>", gdzie liczba to wartość liczbowa statusu z sdk konnekta.

CODE
#define ST_AUTOAWAY 0x44
Automatyczny away.

#define ST_AWAY 0x41
Away.

#define ST_BLOCKING 1
Blokujący (GG).

#define ST_CHAT 0x43
FreeForChat (ICQ).

#define ST_COMPOSING 0x800
Kontakt pisze do nas wiadomość.

#define ST_CONNECTING 0xF1
W trakcie łączenia, tylko dla kontaktu użytkownika.

#define ST_DND 0x22
Nie przeszkadzać.

#define ST_HIDDEN 0x42
Ukryty.

#define ST_HIDEBOTH (ST_HIDEMYSTATUS | ST_HIDESHISSTATUS)
#define ST_HIDEMYSTATUS 0x1000
Ukrywanie statusu przed kontaktem.

#define ST_HIDESHISSTATUS 0x200
Kontakt nie podaje nam swojego statusu.

#define ST_IGNORED 0x400
Ignorowany.

#define ST_MASK 0xFF
Maska statusu.

#define ST_NA 0x21
Bardzo away (not-available).

#define ST_NOTINLIST 0x100
Chwilowo na liście, zostanie usunięty po zamknięciu programu.

#define ST_OCCUPIED 0x22
Zajęty (ICQ).

#define ST_OFFLINE 0
Niedostępny.

#define ST_ONLINE 0x40
Dostępny.

#define ST_SEMIONLINE 0x20
Od tej granicy zaczynają się "mniejsze" online'y.

#define ST_SPECIAL 0x60
Od tej granicy zaczynają się statusy specjalne...


P.S. Nie jestem masochistą...
ishii
Hehe, ja tez nie jestem masochista, wiec na razie chyba dam sobie spokoj, bo naprawde nie wiem jak to zrobic (w ktorym miejscu wstawic te linijke). No i jak wyedytowac skrypt z tego linka np? http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4103

PS teraz jeszcze dodatkowo nie wiem czemu przestala sie pojawiac ikonka dyskietki po zrobieniu backupu, a zamiast niej jest szare kolko (arkcrystal) od tlena... Fajna zabawka ten konnekt, ale chyba zejde na nizszy poziom na razie,

pozdrawiam
psota
QUOTE(ishii @ 20.08.2005 - 01:08)
No i jak wyedytowac skrypt z tego linka np? http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4103
*


To nie jest skrypt php tylko program w pliku exe wink.gif
ishii
QUOTE(psota @ 20.08.2005 - 07:24)
To nie jest skrypt php tylko program w pliku exe wink.gif
*



To dowodzi tego, ze juz wiecej pytan nie powinienem zadawac heh
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.