Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Lista emot
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
keirunia
W oknie rozmowy powinna być ikonka, na którą jak się kliknie wyskakuje lista emot...Kiedyś była, teraz jej nie mam... Nie wiem co sie stało;/ Help me!!!! sad.gif
Nabassu
ustawienia -> interfejs -> okno rozmowy, ramka formatowanie.
wyswietlaj przyciski formatowania i emoticony powinno byc zaznaczone.
keirunia
Zrobione miałm to już.... Teraz tylko włączyłam i wyłączyłam ponownie.... I nadal nic...
KoSiarzPL
Wejdz "ustawienia > okno rozmowy > emotikony" zaznacz opcje wyswietlaj emotnikony.
Przycisk emotikonow pojawi sie w oknach ktorych jeszce nie otwierales, jesli masz ustawione zapamietywanie oknoa. Jesli tak masz, to zrestartuj konnekta.
keirunia
D*pa.... nie ma nic.... ciężki przypadek ten mój konnekt ;/ dry.gif
Olórin
Jaki system?
keirunia
xp ...............
Ciubas
tam jest rozwijana lista...
bakerss
a może gdzies sie schowało w oknie rozmowy? odblokuj i zobacz ;]
Clone's
Witam
a ja mam takie pytanko:
Chcialem sie dowiedziec czy trwaja jakies prace nad "lista emont" pod systemem 98?
czy jest mozliwe wstawienie takiej listy (jakis plugin/ustawienie/biblioteka) na systemy 98? (czy moze juz zostalo to poprawione)
pozdrawiam
EDIT: trudno sad.gif my girl musi sie dalej meczyc z ggshitem
dulek000
Nadal nie działa ono pod 98, a Nix'a, który jest autorem kIEview nigdzie nie widać. wink.gif
zhvir
O ile dobrze przeczytałem to KosiarzPL ma zamiar zrobić coś w tym kierunku. Szczegóły na jego stronie.
Ksiunia
Mam ten sam problem :/. Juz od dluzszego czasu. Wszystkie opcje przegrzebalam pare razy, kombinowalam jak kon pod gorke i nic sad.gif. Ktos moze wymyslil rozwiazanie tego problemu?
dulek000
Ksiunia: Lista emot wymaga Windows XP…
Ksiunia
Well, mam windowsa xp. Tego akurat jestem pewna wink.gif.
Tussdf
Ja mam win 2K i wczoraj miałem emoty a dzisiaj ikonka od nich zniknęłą!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.