Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 2 bigg problemy
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
zepter91
Nie mogę dodawać kontaktów gg(ani od innych komunikatorów) i jak się wysyła smsy w konnekcie
zepter91
I jeszcze ciągle zmienia mi się mimo woli status na :Niedostępny
bakerss
QUOTE(zepter91 @ 19.06.2005 - 20:27)
Nie mogę dodawać kontaktów gg(ani od innych komunikatorów) i jak się wysyła smsy w konnekcie
*


Znaczy jak nie możesz? Wiecej szczegołow podaj... a sms sie wysyła klikając w taka ikonkle telefonu i po prawidłowym wpisaniu numeru wysyłasz ;]

QUOTE(zepter91 @ 19.06.2005 - 20:46)
I jeszcze ciągle zmienia mi się mimo woli status na :Niedostępny
*


Wiecej szczegołów, nie wiem czy stamina zatrudnia jeszcze wróżke... cool.gif
skolima
nie, wróżka zrezygnowała, miała dośc pracy w trybie 24/7 i do tego bez pensji tongue.gif
zepter91
QUOTE(bakerss @ 19.06.2005 - 21:03)
Znaczy jak nie możesz? Wiecej szczegołow podaj... a sms sie wysyła klikając w taka ikonkle telefonu i po prawidłowym wpisaniu numeru wysyłasz ;]
Wiecej szczegołów, nie wiem czy stamina zatrudnia jeszcze wróżke... cool.gif
*


Nie mam ikonki telefonu,Wpisuję kontakt i się nie poawia na liście,a co 8 min(około) zmienia się na niedostępny

A co do wróżek to [regulamin 1.13] [regulamin 1.13],chętnie bym zrobił z nich [regulamin 1.13]
winthux
Jeżeli masz adsl i zaznaczoną opcję konfiguracja->ustawienia->Połączenie->Łączę się z internetem za pomocą modemu, to ona powoduje rozłączanie po kilku minutach...

Co do smsów to masz wtyczkę do smsów zainstalowaną?smile.gif
zepter91
sms staminy,nie mam zaznaczonej adsl,a auto away mam na 15 min.Pomoże mi ktoś z kontaktami ?Bo ja chcę pomocy a tu mi Warna dają
KoSiarzPL
Wiec pokolei.

[= Wysylanie SMSow =]
Zeby wysylac smsy musisz miec
1. zainstalowana wtyczke sms
2. uruchomiona wtyczke sms

Zeby to sprawdzic kliknij na przycisk "wtyczki" na toolbarze konnekta. Pojawi sie okno "Konnekt - wtyczki". Odszukaj na tej liscie w kolumnie "nazwa" wpisu "SMS". Jesli takiego nie ma to musisz zainstalowac wtyczke. Jesli znalazles sprawdz czy jest postawiony haczyk w tym wierszu.

Teraz jesli w danym kontakcie podales jego numer komorki (jesli nie to prawym klawiszem myszy na kontakt > wiecej > Kontakt i wpisz jego numer) to prawym klawiszem na kontakt i z menu wybierz "wyslij SMSa"
Jesli chcesz wyslac smsa pod jakis konkretny numer nie zwiazany z zdnym kontaktem to. Rozwin przycisk "wtyczki" na toolbarze konnekta i wybierz z menu "Wyslij SMSa". W oknie wpisz numer komorki i nastepnie wybierz bramke z jakiej chcesz wyslac.

Jesli chcesz skonfigurowac bramki sms to kliknij w przycisk "ustawienia" na toolbarze. Nastepnie znajdz na liscie wtyczki > sms i ustawiaj co chcesz.

[= Dodawanie kontaktu =]
Zeby dodac ludzi z innych sieci najlepiej miec zainstalowana i wlaczona wtyczke do tej sieci. Procedura taka sama jak przy wtyczce z smsami. Teraz rozwijasz przycisk "Kontakty" na toolbarze Konnekta i wybierzasz z menu "Dodaj kontakt". W nowo otorzonym oknie, w grupie "Siec i id kontaktu" wybierz najpierw z jakiej sieci jest nowy kontakt i w polu obok (ktore sie wowczas uaktywni) wpisz identyfikator kontaktu (dla gg bedzie to numer, dla tlena pelen identyfikator)
jiobel.
To chyba lepsze niż tłumaczenie od początku.
KoSiarzPL
BTW co ten topic robi w "bledach krytycznych"?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.