Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem z mBox
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > SMS
rafro
hej, mam taki problem. gdy wysylam sms z konnekta przez mBox, to wszystkie komunikaty sa prawidlowe ok ok niby wyslal, ale nic nie dochodzi i na stronce jak sie zaloguje to w wyslanych nie ma tego smsa. nie musze nadmieniac ze jestem zarejestrowany na mboxie i dobrze wypelnile ustawienia bramki w konekcie. czy ktos ma podobny problem. bede wdzieczny za pomoc
KoSiarzPL
Tak ja mam ten sam problem. Moglby ktos wreszcie odpowiedziec, czy wysylanie poprzez ta bramke dziala czy nie!
lhs
Nie działa. Problem ciągnie się już od ponad roku (klik...). Dodam, że poprawka Siji też nie działa. Jeżeli była jakaś kolejna - dajcie znać.
KoSiarzPL
Ech, tak myslalem. Moze niedlugo postaram sie tym zajac.
mgr.Dlugi
Na centralce jest juz paczka z poprawionymi skryptami bramek.
BTW: Mi mBox dziala
KoSiarzPL
Ja mam sciagniete i jakos nie dziala. Jestes na 100% pewien ze ci dziala? WYsylales do siebie?
mgr.Dlugi
Do siebie i nie tylko. Moj mBox powiadamia mnie tez o wiadomosciach od K.Away
KOSMOS
U mnie również ładnie wszystko śmiga!
Kader
QUOTE(KOSMOS @ 20.06.2005 - 16:42)
U mnie również ładnie wszystko śmiga!
*




Na pocatku chcialbym powitac wszystkich gdyz wlasnie sie zarejestrowalem na to forim to po pierwsze po drugie u mnie z ta wtyczka jest jakis problem wszystko dziala git tylko tyle ze juz sie pokazuje okienko wszystko ladnie pieknie i mi krczyczy ze problem z bramka tyle ze jak wchodze na bramke idei to slabo widze ze z nia jest proglem normalnie dziala...w czym rzecz?
Aule
Mógłbyś to przepisać uwzględniając znaki interpunkcyjne i wielkie litery? Kompletnie nie rozmumiem, co miałeś na myśli.

A tak przy okazji, to witam.
BigSmile
ja mam pytanko jak zrobic aby przez mboxa wysylalo o zmianach statusu
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.