Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: GG - połączenie przez HTTP proxy
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
tomeq_
Witam!

Szukałem nieco w archiwum tego forum, ale nie znalazłem odpowiedzi. Czy znany jest problem z łączeniem się przez http proxy? Chodzi mi o sieć GG, z innych nie korzystam. Nie zależnie od tego jak ustawię opcje w menu "Połączenia" i nie zależnie przez które proxy wychodzę (mam ich kilka, więc wykluczam problem konfiguracji samego squida), nie udaje mi się połączyć z siecią GG.

Aha, każdy inny klient łączy się idealnie. Tlen, GG 6, Miranda... chodzi...

Pamiętam, że wieki temu, też nie mogłem tego zrobić. Chciałbym w końcu zacząć używać dobrego klienta GG, ale widzę że nic się w tej kwestii w Konnekcie nie zmieniło..... a szkoda...

Pozdrawiam,
Tomek
piotr.ek
Same here - oryginalny klient bez zajakniecia lyka ustawienia proxy, a K za cholere nie chce sie polaczyc sad.gif Bylem ostatnio zmuszony zainstalowac girl standardowego klienta, z czego zadowolona nie byla ani troche...
hao
Gdyby ktoś mógł poratować porównawczymi trace'ami z łączenia GG i Konnekta przez to samo proxy to by było genialnie... Najlepiej z ethereal, najlepiej dwa osobne pliki, oczywiście bez żadnego dodatkowego ruchu w sieci.

Najlepiej na PM.
tomeq_
QUOTE(hao @ 20.06.2005 - 10:27)
Gdyby ktoś mógł poratować porównawczymi trace'ami z łączenia GG i Konnekta przez to samo proxy to by było genialnie... Najlepiej z ethereal, najlepiej dwa osobne pliki, oczywiście bez żadnego dodatkowego ruchu w sieci.

Najlepiej na PM.
*



Hmm.... ja bym z chęcią poratował. Ale ..... wychodzi na to, że Konnekt wogóle nie gada w kierunku proxy. Ot co, więc zrzut z tcpdumpa = 0 pakietów w kierunku proxy. Za to inne klienty trochę tego zrzucają, no ale wiadomo - bo łączą się ;-)

Tak więc, prawdopodobnie błąd jest natury elementarnej... literówka w kodzie?

Pozdrawiam,
Tomek

jacekz
polecam programik sock chain jesli chcecie sie ukrywać biggrin.gif tylko trzeb najpierw znalesć dobre proxy co do wtaminek to milego szukania ja jakos nie miałem czasu szukać


user posted image
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.