Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: power mail
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Puma
Brakuje mi bardzo wtyczki sprawdzajacej moja poczte jak jest w power gg. Gdyby nie ta wtyczka to uwazalbym K za najlepszy program tego typu.
Lukas77
No widzisz, jak bardzo potrzebujesz tej wtyczki to może ją napiszesz? I wtedy Konnekt będzie "najlepszym programem tego typu", Hao stworzył program, który my może uzupełniać i jesli nie ma takiej wtyki to na pewno niedlugo bedzie...
Pozdro
Flind
albo mozesz puma pomeczyc tworcow debola lub tego drugiego od wtyczek do mail by sie zastanowili nad czyms takim dla konnekta. jak im przetoczysz odpowiednie argumety to albo jeden albo drugi wtyczki od mail sie zgodzi na wspołprace z konnektem . kto to wie ?? biggrin.gif
case
niom...
pisalem juz conieco na ten temat, ze przydalaby sie wtyka do maili, ale ostatnio ani widu ani slychu o postepach w pracy z wtyczkami i samym konnektem sad.gif
ciekawe czy nikt nie chce sie chwalic wtyczkami, nie ma czasu (jak hao), czy moze jakies inne sa powody... :roll:
kox
Ech czas czas czas... a napisałoby się. Sam chętnie używałbym.
Puma
Sam napisal gdybym umial tongue.gif
Przemek
Panowie przecież Konnekt i tak jest najlepszy!
case
hmmm...

najlepszy...? moze bedzie :wink:
hao
eee tam, oczywiście że już jest wink.gif
Flind
nie ma co nie raz mi sie jeszcze zdaza wąłczyc zwykłe GG bo czegos mi brakuje w konnekcie wiec konnektowi do ideału jeszcze troche brakuje ale jest an dobrej drodze. przewaznie mam dwa numery właczone jedem głowny na konnekcie do rozmow a drugi dla takich cudeniek jak chodzby power mail na GG
case
QUOTE(Flind)
przewaznie mam dwa numery właczone jedem głowny na konnekcie do rozmow a drugi dla takich cudeniek jak chodzby power mail na GG

ja dokladnie tak samo. -> do tego jeszcze ActivityChecker i wiem kto kiedy byl i jaki mial status jak mnie nie bylo przy zlomie jakis czas biggrin.gif
tylko te wtyczki mnie przy SMS-Express trzymaja :wink:
nix
ostatnio malo jest postepow w pracach nad wtykami bo jak bylo mowione jest koniec semestru i sesja za moment, trzeba wziasc sie za robote... a po sesji wracamy do roboty...

a co do wtyczki odbierajacej poczte to mam ja w planach... ale to po K.Bot... ktory juz nie dlugo. No chyba ze ktos wczesniej takowa napisze ;-)

pozdr
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.