Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem ze stylem rozmowy.
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
pirex
Witam pobrałem ten plik na dysk http://www.konnekt.info/katalog/style_css/1092.html - poczym zawartość archiwum wrzuciłem do katalogu themes. W konnekcie mam takie ustawienia:

Zobacz

I ciągle mam standardowy wygląd rozmowy. Dlaczego?
Olórin
Wybierz go w ustawieniach styli okna rozmowy (interfejs->Okno rozmowy). I tak wogóle to Nie to forum.
dulek000
Rzecz w tym, że wybrał, popatrz na screena.

To banalne, ale może nie zrestartowałeś konnekta?
KoSiarzPL
Zapewne masz wlaczone zapamietywanie okna rozmowy. W takim przypadku wszystkei okna ktore otworzyles juz wczesniej (przed zmiana skorki) beda posiadac stara skorke, zas nowe beda uzywac nowej.
riddle
...tak więc kliknij prawym na okno, wybierz "Wyczyść" a potem znowu prawym i "Wczytaj poprzednią rozmowę". Ale to jest w FAQ. :/
pirex
QUOTE(KoSiarzPL @ 21.06.2005 - 22:09)
Zapewne masz wlaczone zapamietywanie okna rozmowy. W takim przypadku wszystkei okna ktore otworzyles juz wczesniej (przed zmiana skorki) beda posiadac stara skorke, zas nowe beda uzywac nowej.
*



To nie to... Otóż zainstalowałem konnekta i zalogowałem się w sieci GG potem wgrałem zgodnie z FAQ ten styl rozmowy - uruchomiłem ponownie Konnekta. Potem wyeksportowałem liste kontaktów z serwera i niezależnie z kim gadam to jest właśnie stary styl rozmowy.
riddle
Sprawdź w Więcej kontaktu czy nie masz dla pozycji menu "kIEView" innego stylu wybranego.
dulek000
On ma odznaczone "dopuszczaj lokalne style css (dla kontaktu)"...
riddle
No to poległem. sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.