Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zablokowanie ekranu [Win+L]
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Lwiczek
Witam,
Sytuacja: ochodzę od komputera i blokuje system [winxp] za pomocą kombinacji Win+L. Jeżeli w tle uruchomiony był konnekt i przyszła wiadomość, to po ponownym zalogowaniu [odblokowaniu ekranu] w zasobniku mam ikone Konnekta statyczną symbolizującą stan połączenia z siecią a brak powiadomienia o nowej wiadomości. Jest to odrobinę wkurzające, gdyż nawet przywrócenie K za wiele nie daje i trzeba po kolei sprawdzić wszystkie grupy czy przy którymś kontakcie nie mruga koperta...
jiobel.
U mnie pokazuje ikonkę wiadomości.
Fakt faktem, że po ponownym zalogowaniu nie mam dymka kNotify (sporadycznie, ale zawsze "czasem). wink.gif
Ryan
U mnie też nie ma problemów z mrygającą kopertką. Jaki OS?
Lwiczek
WinXP Pro en SP1.
Nie no - czasami się zdarzy ze jednak jak przyszła w czasie mojej nieobecności wiadomośc to po ponownym zalogowaniu miga ikonka [tak w 1/50 przypadkow, może rzadziej]. Może to wina użytego schematu?
Aha - No i po ponownym zalogowaniu ikonka w zasobniku jest odrobinę inna - taka jakby postrzępiona... jak mi się zdarzy ponownie to podeśle zrzut ekranu jak wygląda.
KoSiarzPL
Ja mam podobny przypadek (braku oznak o nadejsciu wiadomosci) gdy nie siedze przy kompie. W moim przypadku jednak nie blokuje komputera, tylko odchodze od niego i czasami ktos inny z niego korzysta. Gdy wracam ie mam zdnej wiadomosci ale gdy otworze okno konnekta widze mrugajace ikony kopert obok kontaktow. Zdarza to mi sie zadko.
Sija
owszem, sie zdarza.
Lwiczek
Problem został chyba rozwiązany... Pobawiłem się trochę z ustawieniami ikon i wyłączyłem całkowicie Schemat ikon z GG5 a wszystkie ikonki z niego przenioslem do wlasnego Shematu ikon. Jak na razie wszystko dziala OK i ikona w zasobniku nie robi sie 'brzydka'.
@ndy
@KoSiarzPL mam to samo. Po 10 może 15 minutach znika powiadomienie przez k.notify.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.