Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Grafika
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie dodatków
SZK77
Czy jest możliwośc że będe mógł sie przyczynić do upiększania K ?
Otóż zajmuje się grafika i mogę nieraz wykonać jakieś tło pod styl czy cóś smile.gif
Olórin
Nie musisz się nas pytać o pozwolenie, poprostu twórz wink.gif Przenosze do stosownego działu
riddle
W sprawach CSS mogę pomóc - jeśli stworzysz coś fajnego a nie będziesz wiedział jak to opakować aby dało się używać. smile.gif
SZK77
Stworzyłem już 1 styl, wiem jak chciałbym zeby wyglądał, teraz co i jak mam zrobić ?
riddle
Teraz wyjeżdżam, będę po południu, odpiszę Ci na priv najlepiej, chyba że inni będą tak uczynni. smile.gif
SZK77
W załączniku jest szkic smile.gif

Załączniki

SZK77
Kolejne 2 style smile.gif

ps. o używanie znaczka K chyba nie muszę pytac

Załączniki

KoSiarzPL
ten drugi calkiem calkiem, male ale, za malo miejsca na rozmowe. Przynajmniej dla mnie obrazek jest zbyt szeroki i nie pozwolil bym sobie na marnotrawienie tyle miejsca tongue.gif Moze ten ludek powinien wygladac zza lewej krawedzi i pokazywac ta karteczke tongue.gif
Jesli ty zajmujesz sie tylko grafika to musisz znalezc kogos kto bedzie tworzyl styl w css na bazie twojego obrazu. Chociaz mozesz sam sprobowac. Dobrym przykladem jest (chyba podstawowa) skorka "konnekt.css" w katalogu "themes". Ona ma tez obrazek po lewej stronie.
jiobel.
Sorka bardzo, ale masz prawa autorskie do tych grafik? Wydaje mi się, że kwedo nie udzielił pozwolenia na wykorzystywanie tego gostka.
  • Tapeta (nigdzie nie ma zaznaczonego "Pozwalam na użytek nie/komercyjny")
  • kwedo

//do posta niżej: nie cytuj posta, jeśli odpowiadasz zaraz po nim
SZK77
To tylko szkic, jaaaaaaaa, można podmienić na innego lub sam soebie zrobie smile.gif
TaO
ale go zaprezentowales, nawet jezeli to jest szkic to zawiera prace kogo innego...
SZK77
Oceniajcie i piszcie czy sie nadają smile.gif

smile.gif
winthux
Hmm... nie wiem, to tak bardziej mi te nowe podchodzą pod tapetę a nie pod styl okna rozmowy wink.gif. Tapeta nawet fajna by wyszła, tylko trochę za bardzo po oczach daje smile.gif
SZK77
QUOTE(winthux @ 23.06.2005 - 11:46)
Hmm... nie wiem, to tak bardziej mi te nowe podchodzą pod tapetę a nie pod styl okna rozmowy wink.gif. Tapeta nawet fajna by wyszła, tylko trochę za bardzo po oczach daje smile.gif
*


Hmm tapety, czemu nie smile.gif
A to tylko propozycje, oczywiście można rozjaśnić całe wtedy nie będzie dawać wink.gif po oczach smile.gif

Załączniki

jiobel.
To to brzydkie imo jest.
Przemekc1
To z tym gostkiem było super. Może zapytaj się kwedo czy nie pozwoliłby Ci na użycie jego pracy?
riddle
Hej, ale musisz też zaproponować co ma być na tych tłach... narysuj w PS / Gimpie / Fireworksie przykładowe elementy - wysłaną wiadomość / odebraną / status / powiadomienie i mogę czarować... a na razie nie mam jak. :>
SZK77
Ja to widze tak, lecz ty sie znasz lepiej na css to licze też na twoją twórczość smile.gif

czionka - Verdana , 8 (przy zmianie statusu 7)
Gdy ja pisze to jest przedstawione na rysunku a gdy ta 2 osoba to niewime jak to wyróżnić :>

ps. Liczę na ciebie riddle smile.gif

Załączniki

TaO
okropnosc
SZK77
QUOTE(TaO @ 24.06.2005 - 13:15)
okropnosc
*


Jeżeli chodzi ci o moją propozycja jak to powiinnno wyglądac to moze masz racje, ja się zajmuje grafiką a wy moglibyście mi pomóc z resztą sad.gif

Ktos chętny do pisania css do moich styli PM
Mikołaj
Jeśli chodzi o tą wypowiedź wyżej to bym sie za bardzo nie przejmował...z tego co zdążyłem zauważyć to nie mogłeś liczyć na nic innego - dla Tao z pewnością za "cukierkowe" tongue.gif A według mnie...co kto lubi, pomysł niezły, wykonanie też - mówie o tle.
Przemekc1
Ja nie wiem jak można pracować na takim tle, to tło wygląda niezbyt zachęcająco. Zrób coś takiego jak z tym gościem, tylko wstaw innego chłopka, którego nie chroni licencja.
SZK77
Tła będą rozjaśnione...
Pesterson
pomysl tez o ludzia co lubia proste style jak chocby fiat lub satin

i moze jakies ikonki cukierkowate bys zrobil biggrin.gif cos w stylu http://www.crystalxp.net/

fajnie, ze ktos zaczyna w koncu robic cos z grafika biggrin.gif
SZK77
QUOTE(Pesterson @ 24.06.2005 - 16:13)
pomysl tez o ludzia co lubia proste style jak chocby fiat lub satin

i moze jakies ikonki cukierkowate bys zrobil biggrin.gif cos w stylu http://www.crystalxp.net/

fajnie, ze ktos zaczyna w koncu robic cos z grafika  biggrin.gif
*


A tych grafik mogę uzywać bez pozwolenia bo się znowy będą czepiać dry.gif :>
riddle
SZK77 - grafik, z definicji, przygotowuje całą grafikę - tła, kolory, umiejscowienie elementów, typografię, dopełnienia, elementy dodatkowe, jak ikonki, wzorki i inne takie.

Temat powoli zaczyna przeradzać się w śmietnik. Mniej pisz postów, więcej rób proszę. Jak uznasz, że projekt jest w 100% done to go zapostuj i czekaj, aż zrobię z niego template. Oczywiście, jeśli będę widział sens.. na razie to co jest, to 1) nie wymaga większej ilości pracy jak zmodyfikowanie jakiegoś aktualnego stylu przez dodanie czcionek i tła 2) jest agresywny i nie da się go używać *do rozmowy*
SZK77
3 nowe, niekłujące oczu tła wink.gif
Teraz wasza kolei CSSiarze smile.gif
Przemekc1
Zrób nieco mocniejszy kolor i jak dla mnie powinno być ok.
lhs
QUOTE(SZK77 @ 24.06.2005 - 20:12)
3 nowe, niekłujące oczu tła wink.gif

Ty chyba nosisz czarne okulary non-stop...
KoSiarzPL
Mysle ze cyba nie wiesz na czym polega stworzeine skorki do kieview. Tu nie wystarczy zrobic tla, jak na pulpit.
Zrob tak:
1. otworz sobie archiwum lub pogadaj z kims przez godzinke
2. przypatrz sie jak wyglada ta rozmowa
3. zaplanuj sobie gdzie powinien byc jaki element (nick osoby, godzina, rozne komunikaty takie jak wpisz wiadomosc itp)
4. Przygotuj sobie szkic
5. Stworz ze szkicu PELEN obraz rozmowy, nie tylko tapete. By mozna bylo zobaczyc jak to bedzie wygladalo podczas rozmowy. Po prostu narysuj zawartosc swojej rozmowy od zera.

Mysle iz jesli ktos juz robil skorki (np ridle) moglby tu umiescic jakies bloki wystepuja w rozmowie by autor mial rozeznanie co nalezy zaprojektowac.
lhs
"Bloki" macie w dokumentacji - plik kIEview_readme.txt
TaO
Podklad jest zbyt "wyrazisty" uzytkownika powinna przyciagac tresc a nie podklad smile.gif zrob zeby ta tapeto/podkladka do cssow nie byla taka zucajaca sie w oczy a bedzie lux.... Css mozna zawsze zmontowac :] mysle ze riddle bylby chetny tongue.gif no ale tak jak napisal "musisz też zaproponować co ma być na tych tłach" wiec trzeba miec tez pomysl, a dobrac odpowiednia kompozycje do takiego zucajacego sie pod gardlo tla to troche trudno tongue.gif
Spass
Spoko, że ktoś robi coś do Konnekta. SZK77 tak trzymaj. Może komuś się to akurat spodoba wink.gif
riddle
Bloki kochani macie, na Waszego requesta nawet, parę postów niżej:
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4118

A ja wysłałem już na priva koledze opis co powinien zrobić. Dziwne, że nadal nie rozumie. smile.gif Ale powodzenia, może wreszcie się dogadamy.
SZK77
riddle, no i czekam na te style, i czekam, i czekam, ... sad.gif
atol
zawsze możesz poszukać jakiegoś tekstu o css i sam zrobić... Nie wymagaj od człowieka tyle bo przecież nie ma ustawionego priorytetu: Zrobić syl dla szk77
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.