Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Chodzące okna rozmowy
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
nathan
Sprawa wygląda tak, mam w windzie ustawioną rozdzielczość 1152x864 i okienka rozmowy prawie centralnie na pulpicie. Często gram w CS'a, w którym rozdzieloczść ustawioną mam na 800x600, zawsze podczas gry przechodzę TABem na pulpit, żeby to z kimś pogadać czy coś, co powoduje przesuwanie się okienek w prawy dolny róg ekranu - za każdym razem przejścia między grą a pulpitem okienka zchodzą coraz bardziej w róg, aż osadzają się w samym rogu i tak już zostają.


Pisałem już o tym w problemach, ale nie było na ten temat żadnego odezwu. Moja propozycja jest taka, by zakotwiczyć w jakiś sposób owe okna przez konekta, może w nowej aktualizacji pojawi się do tego jakaś poprawka..

Chciałbym wiedzieć, czy tym problemem ktoś w ogóle będzie się interesował
winthux
jak przechodzisz z gry na pulpit to rozdzielczość zmienia się z 800x600 na 1152x864 ? Czy pulpit masz wtedy w rozdzielczości 800x600 ?
Andrzej1307
chyba to drugie
nathan
Gra ma 800x600 pulpit 1152x864 i w zależności na co przechodzę, taką mam rozdzieloczść ekranu
kyro
Przydało by się coś z tym zrobić bo podobny problem mam. Jeszcze jedno mnie drażni,że jak mam włączonego kNotify to kiedy włączam CS`a to pokazuje mi się w dolnym-prawym rogu napis "Ta skurka potrzebuje 32-bit kolorów" czy coś takiego. Jest może jakiś sposób aby to zlikwidować niezmieniając skóry do kN ??
arct!c
nathan : zainstaluj sobie PowerStripa, tam mozesz sobie elegancko ustawic kombinacje klawiszy odpowiedzialna za zmiane rozdzielczosci ( wybrana przez ciebie ). Ja tak rozwiazuje ten problem jak narazie smile.gif

kyro : ustaw w opcjach gry - 32bity a nie tak jak masz teraz 16bit, wtedy wszystko powinno grac ( znaczy sie dzialac dobrze smile.gif ).
nathan
arct!c - ale wiesz, zmieniasz na 32b i FPS'y spadają.. tu jest problem
mgr.Dlugi
Mam bardzo podobny problem. Moj K jest zadokowany po prawej stronie pulpitu przy rozdzielczosci Windows'owej 1024x768, gdy odpalam jakas gre na 800x600, a potem ja minimalizuje przy pomocy tab+alt (albo przy pomocy jakiegos programu do minimalizacji gdyz niektore gry takie jak Enemy Territory nie minimalizuja sie) nie widze juz K bo kawalek mojego pulpitu znika.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.