Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Moja próba łączenia archiwów
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Privalov
Przez jakiś czas korzystałem z Konnekta zarówno w pracy jak i w domu, co oczywiście spowodowało, że mam teraz dwa osobne archiwa, które wolałbym mieć w jednej całości. Ponieważ nie znalazłem żadnej opcji pozwalającej scalić je (jest tylko eksport do XML, ale importu już brak, czy też czegoś nie doczytałem?), spróbowałem to zrobić "ręcznie", kopiując pliki .dtb z jednego Konnekta do drugiego. Ponieważ jednak pliki nazywają się w obu tak samo, nie mogłem ich skopiować do tego samego katalogu (messages), wrzuciłem je więc do katalogu "deleted" - teraz Konnekt ładnie pokazuje mi całe drugie archiwum w katalogu "Usunięte", brak mi jeszcze tylko możliwości przerzucenia tych wiadomości spowrotem do katalogu "Rozmowy". Czy ktoś już próbował robić coś takiego, czy jest jakaś prosta metoda?
Jeśli nie, spróbuję się wgłębić w format plików .dtb i pewnie zrobię to ręcznie.
Olórin
Obecnie nie jest to możliwe.
hao
Możesz w katalogu Rozmowy utworzyć podkatalog np. Praca i do niego wrzucić wszystkie dtb z pracy... W historii ładnie pojawi ci się to w drzewku rozmów...

Skolima coś przebąkiwał o napisaniu merge'a, zwłaszcza że biblioteka do jego obsługi jest prawie gotowa...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.