Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: czas - nowa wtyczka
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Wtyczki > @dev
Puma
Proponuje zrobić wtyczkę która synchronizuje zegar systemowy z zegarem atomowym, może to luksus ale lubię mieć dokładny czas na kompie. tongue.gif
Ludwik
HEH
Jaki to ma związek z komunikatorem internetowym?!
Istnieje kilkanaście takich programów, a łączenie tego z IM jest pomysłem równie abstrakcyjnym co łączenie z komunikatorem kefiru (skądinąd - całkiem przydatnego).
Puma
Pewnie że są programy do tego, tylko po co używać drugiego programu jak można to mieć pod ręką laugh.gif
case
błeeeeeeeeeeeeeeeeee :?

poprosimy inny zestaw pytan... :roll: :wink:
torn
http//www.stamina.eu.org/pliki/dl.php?file=programy/gettime.zip
tu masz taki programik popełniony przez Hao... ale wątpię żeby to kiedykolwiek zaistniało jako wtyczka P
miluti
Spokojnie chłopaki, Puma jest tu "świeży" więc nie wszystko co wymyśli on i inni nowi użytkownicy na forum będzie się podobało nam, starym wyjadaczom :wink:
Wiadomo że takich programów (synchronizacja czasu) jest od groma ale Konnekt w zamyśle jest tworzony tak by można było bez problemu zwiększać jego możliwości. Fakt, niektóre pomysły mogą mieć mało wspólnego z ideą komunikatora internetowego ale padały tu jeszcze ciekawsze pomysły, wystarczy wspomnieć o sprzęgu z robotem kuchennym czy czymś podobnym laugh.gif
Puma nie martw się opiniami innych, sam pomysł jest ok, ja też kiedyś myślałem czy nie zaproponować takiej wtyki ale na razie są ważniejsze rzeczy do zrobienia choć myślę że przyjdzie czas na takie rzeczy.
Przemycę tu jeszcze małą uwagę dla ciebie i innych początkujących na forum, zanim coś napiszecie sprawdzie czy temat nie był wcześniej poruszany i starajcie się nie odchodzić za bardzo od tematu.

Sorry za off-topic ale ostatnio zacząłem robić jako porządkowy smile.gif
Puma
dzieki milutki, to prawda jestem poczatkujacy ale chce ze K byl super programem z bajerami :oops:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.