Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: spass_lunar
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Schematy wyglądu (kStyle)
Spass
spass_lunar
(wersja 1.1c)

WAŻNE: Jakby ktoś narzekał, że styl nie jest rozwijany i poprawiany od dosyć dawna, to niech sobie ściągnie najnowszą wersję stylu s.a0x i podmieni ikony sieci. Takie okrężne rozwiązanie...

Ikony sieci oparte o zestaw ikon Lunar Multiprotocol Icon Pack (autor: Stony). Wykorzystałem też ikony a0x set 1 (autor: a0x). Obydwa zestawy pochodzą z Mirandy.





POBIERZ -> Kliknij, aby zobaczyć załącznik (spass_lunar.zip)

wersje alternatywne (nie polecam - wersje alt nie są już aktualizowane):

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (lunar_alt.PNG) Kliknij, aby zobaczyć załącznik (spass_lunar_alt.zip)
Kliknij, aby zobaczyć załącznik (alt2.PNG) Kliknij, aby zobaczyć załącznik (spass_lunar_alt2.zip)
szukasz k.style spass_modena? zobacz tutaj


1.0.1 changelog
- ikona stanu zaraz wracam zamieniła się z ikoną nieosiągalny
- ikony sieci yahoo zamieniły się z ikonami msn

1.0.2 changelog
- ikona stanu niedostępny jest teraz ciemniejsza (tak jak to jest w oryginale)
- dodałem brakujące ikony do transportów icq, yahoo, msn, aim (teraz są kompletne)
- kilka drobnych zmian...

1.0.2b changelog
- dodałem ikony wtyczki funK
- zmieniona ikona kontaktu sms

1.1 changelog
- zmieniłem wiekszość ikon (np. te po PPM na kontakcie)
- zmieniłem ikony głównego toolbaru (teraz ikony różnią się od siebie)
- ikony stanu niedostępny są teraz nieco jaśniejsze, tak jak w oryginale w wersji 1.4

1.1b changelog
- poprawka błędu wykrytego przez @ndy

1.1c changelog
- poprawka błędu wykrytego przez Damian Milczarek
DrLastContaQt
Qrcze jest jeden problem. Mianowicie, ikonki do MSN czy ICQ sa tylko te, ktore sa dostepne w danej sieci. Niby wszytsko fajnie ale... Jezeli ktos ma ustawione transporty jako osobne wtyczki i chce podmienic ikony Jabbera na ikony dla danej sieci to musi miec ich komlet, bo inaczej "brakujace" bedzie pokazywac jako zwykle ikony Jabber'owe sad.gif No chyba ze sie da zrobic tak zeby przy transporcie na osobnej wtyczce nie pokazywal statusow, ktorych nie obsluguje transportowana siec...
Spass
wprowadziłem małe poprawki (wersja 1.0.1)
riddle
QUOTE(Spass @ 25.06.2005 - 17:17)
- ikona stanu zaraz wracam zamieniła się z ikoną nieosiągalny


Rób jak chcesz, ale ja nie zmieniałbym tego co dla jabberowców jest jasne i oczywiste, tylko dlatego, że ludzie z GG nie mieli nigdy statusu Extended Away. :\
Spass
według mnie tak jest lepiej, nie bede już tego zmieniał

zawsze można sobie na własną ręke pozamieniać te ikonki.
Spass
niektórzy narzekali na mało wyraźne podświetlajki przy ikonach sieci. dla nich powstała wersja alternatywna stylu - spass_lunar_alt (do pobrania w pierwszym poście)
Lwiczek
Teraz jest miodnie smile.gif
bednar
Teraz wszystko czytelne.

(wprawdzie myslalem o kolorach pod spodem, ale juz nic nie mowie) smile.gif
riddle
Alt jest lepsiejszy. :-) Aczkolwiek ja bym poeksperymentował z niebieskim, fioletowym i zieloym ... do szarości lepiej pasują zimne kolory.
Spass
QUOTE(bednar @ 27.06.2005 - 08:06)
(wprawdzie myslalem o kolorach pod spodem, ale juz nic nie mowie) smile.gif
a co tam! właśnie rozpocząłem prace nad spass_lunar_alt2 tongue.gif

riddle, kolory raczej zostaną takie jakie są teraz

EDIT: wersja alt2 do pobrania w pierwszym poście

EDIT: cholera...
QUOTE("Spass")
1.0.2 changelog
- ikona stanu niedostępny jest teraz ciemniejsza (tak jak to jest w oryginale)
a to ze stronki oryginalnych ikon Lunar
QUOTE("Stony")
1.4
- The 'Offline'-icon' has been made brighter
(It was very dark before which, in my opinion, made this icon-pack unusable if you normally don't hide all offline users)
chyba Stony był na tym forum i widział moją starszą wersje spass_lunar i mu sie spodobały moje przerobione ikonki Offline cool.gif czekają mnie małe poprawki do stylu...
Spass
nowa wersja k.stylu oznaczona numerkiem 1.1
zmian jest dość sporo, czekam na propozycje/krytyke
zimaq
E, jednak ja zostaje przy pierwszej wersji. Jakoś nie pasują mi te ikonki w głównym toolbarze i podmieniony away z n/a. Ale to tylko kwestia gustu smile.gif
Damian Milczarek
Śliczny skin. To dzięki niemu dołączylem do grona uzytkownikow Konnekta. Piekno prostoty, brawo smile.gif
Damian Milczarek
Spass - moglbys dopracowac ikonki dla LANa? Teraz ikonka komputerka nie wyglada zbyt estetycznie.

Myslales tez o zrobieniu skorki w tym stylu do kNotify?
Spass
ikonka komputerka? w stylu spass_lunar zamiast komputerka powinno być kółeczko z niebieską podświetlajką... narazie nie planuje skórki do kNotify, ale nie wykluczam że coś kiedyś zrobie wink.gif
Damian Milczarek
Racja z tym LANem. Wlasnie przed chwila wczytalem ponownie Twoj styl i juz jest ok. Cos sie widac Konnektowi mojemu chrzani przy zmienianiu skorek.

A z kNotify bardzo bym prosil o "pomyslenie" wink.gif
@ndy
@Spass niedawno zauważyłem, że ikonka od informowania o pojawieniu kogoś [ ta z traya ] jest standardowa. A nie z twojego stylu.
user posted image
Spass
musze sie temu przyjrzeć... zaraz pewnie bedzie jakaś poprawka do stylu :|

EDIT: poprawka w pierwszym poście (wersja 1.1b)
Damian Milczarek
Ano, ja mam caly czas problem z ikonka Lana kiedy uzytkownik jest autoaway

user posted image
Spass
szykuje się kolejna poprawka :| za kilka minut będzie gotowa

EDIT: gotowe, dajcie znać czy działa

PS - zalecam przesunięcie wtyczki kStyle na sam dół na liście wtyczek (Alt + dół)
Damian Milczarek
LAN poprawiony. Dzieki.

PS Jesli idzie o kNotify to Foton calkiem niezle wspolgra ze spass_lunar. Chociaz kilka drobnych modyfikacji by mu sie przydalo wink.gif
Damian Milczarek
Będąć ukrytym uzytkownikiem, w momencie kiedy kolega z LANu wysyla do mnie wiadomosc w trayu mryga mi zolty komputerek...
Spass
Poprawie to.

Tylko niech mi ktoś powie za co dokładnie odpowiada ta żółta ikonka w kLANie?

Nigdy tej wtyczki nie używałem dlatego są te drobne niedociągnięcia w moim k.stylu. Sorry.
riddle
Zapewne odpowiada za łączenie. Tak jak masz słoneczko z zamkniętymi oczami w standardowym stylu dla Gadu-Gadu podczas łączenia do sieci. Btw, mi się nidgy nie udawało podmienić tyhc ikon, ale pewnie słabo próbowałem.
damian
styl ma 1 blad:

w zaloznosci jak sie ustawi wyswietlanie ikonek (tel., meil, status opisowy) po lewej lub po prawej pokazuja sie rozne ikonki. Raz ze stylu spass_lunar a raz standardowe konnekta.
Spass
To nie jest błąd. Po prostu te malutkie ikonki z lewej strony nie są w tym stylu podmienione.

PS - jakby ktoś narzekał, że styl nie jest rozwijany i poprawiany od dosyć dawna, to niech sobie ściągnie styl s.a0x i podmieni ikony sieci. Takie okrężne rozwiązanie...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.