Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ikonka dostępności
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
kox
Przydałoby się aby na pasku zadań, na przycisku okna rozmowy Konnekta zamiast takiej biało-niebieskiej ikonki pojawiała się ikonka dostępności danego kontaktu. Bez tego nieraz nie widać nawet, że osoba, której okno jest zrzucone na pasek, zniknęła. Niby jest napis [Dostępny/Niedostępny] ale nieraz imię jest długie, albo okien otwartych wiele i napisu nie widać.
cRoMo
Popieram, pomysl ciekawy i praktyczny smile.gif
Też o tym myślałem dobry pomysł, jeszcze jedna rzecz.. przycisk zapisz rozmowę gdzieś w menu, lub jako przycisk ;]
kox
Jeszcze dorzucę 3 grosze...
Czy nie lepiej byłoby aby Konnekt nie informował miganiem ikonki w momencie gdy się połączymy z serwerem o osobach już dostępnych ? W tej chwili jest tak, że mrugająca ikonka informuje o osobie ostatniej z listy dostępnych. Moim zdaniem jest to informacja całkowicie nieprzydatna i lepiej byłoby gdyby jej nie było w momencie połączenia.
To tak kiedyś, przy okazji...
case
moim zdaniem ta funkca jest jak najbardziej wskazana ;] i nie nalezy tego zmieniac 8)
kox
Połączysz się i miga: Zenek jest dostępny. Akurat był ostatni więc ci go pokazało, pozostałych 20-tu dostępnych nie. Przyda ci się taka informacja ?
winthux
jest K.Status więc po co jeszcze roztrząsać ?? Tak pozatym inaczej się tego nie da rozwiązać... Pozostaje tylko ta metoda, ktorą wykorzystuje k.status
kox
Hehe... nie da się :wink: Poza tym chodziło mi o niepotrzebne_nie_mryganie, no ale... olać to, niech sobie mryga.
kox
Odkopałem ten temat bo minął rok a tego ciągle nie ma wink.gif
A może tak dodać tę funkcjonalność do kIEview lub kDodatki?
piotr.ek
Z ta ikonka informujaca o sieci i dostepnosci/niedostepnosci zamiast standardowej koperty na pasku zadan - swietny pomysl biggrin.gif
lucas_mcs
podpisuje sie podtym smile.gif, mimo ze konnekt wyswietla w oknie rozmowy wszelkie zmiany statusow to ta ikonka poprostujest nudna smile.gif a tak bedzie np jeden mial na 'zaraz wracam' jeden bedzie dostepny inny niewidoczyny i juz jakos lepiej:) no i nformuje.
przy okazji ikonek mam prosbe aby ikonke od wysylania pliku dac blizej - niektorzy czesto zniej korzystaja, dobrze by bylo gdyby byla gdizes przed GGcryptem ( ja mam np wsztko w jednym pasku i okna rozmowy najmniejszego rozmiaru, wiec mi ta ikonka 'chowa sie' pod strzałką ktora rozwija reszte menu.. taki maly ciut drazniacy detalik)
i jeszcze jedna rzecz a wlasciwie prosba - do olórina nawet bo zdaje sie ze ukrywacz to jego dzielo smile.gif chodzi o k.pilota a mianowicie zeby w oknie rozmowy widac bylo tylko przycisk "nastepny utwór" - bo jak ustawilem tak w opcjach to mam trzy ikonki, od wl.wyl. k.pilota, stop(chociaz jest odznaczony w opcjach zeby go nie bylo), no i to co potrzebne czylo next song. troszke mnei to rozdraznia, zwlaszcza ze czesto korzystam z next song i wyslij plik a one akurat sie chowaja sad.gif
jezeli to nie wymaga duzo pracy to moglbys zorbic taką drobna ukrywającą wtyke? no i moze zeby zmieniala kolejnosc tego wyslij plik zeby byl blizej smile.gif byłbym dzwięczny biggrin.gif
Aule
Ja tam mam teorię że nix dał jej pozycję -1 poprostu tongue.gif
MiLKA
wrong... wtyczka kTransfer pomimo ustawienia kolejnosci i tak jest ladowana na koncu wszystkich innych wtyczek, wiec nia ma co to gdybac ze ktos postawil zle swoje ikonki, poprostu ikonki wysylania plikow sa na koncu i tyle
case
QUOTE(MiLKA)
poprostu ikonki wysylania plikow sa na koncu i tyle

...i czy to az taki problem? :roll:

ale dobra, dla mnie nie jest, ale moze ktos zamiast rozmawiac siedzi i bawi sie w serwerownie plikowa, no to rzeczywiscie musi wykonac ten oszalamiajacy ruch mysza :wink:
lucas_mcs
no smile.gif ja tak baardzo ztego korzystam.. naprawde smile.gif o wiele wygodniej byloby mi postawic ftp ale warunki i admin mowią : NIE sad.gif, no cos skoro sie nie da trudno.. , z konnekta nie zrezygnuje nigdy ;D
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.