Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Poklikamy?
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
mgr.Dlugi
Chcialbym aby ktos napisal wtyczka ktora by ignorowala automatycznie osoby ktore napisza konkretne slowo, a ktorych nie mamy na liscie. Chodzi mi glownie o te osoby ktore zaczynaja rozmowe od "poklikamy", "masz dziewczyne" lub innych takich beznadziejnych tekstow. W gre nie wchodzi autoresponder bo czesto rozmawiam z osobami ktorych nie mam na liscie po to zeby zalatwic jaka sprawe naprzyklad. To sa tak zwane przezemnie jednorazowe kontakty nie dodaje ich do listy bo i po co jak tylko raz czy dwa z nimi rozmawialem, a potem nie chce mi sie listy czyscic. Mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi, licze ze wam sie spodowa moj pomysl i ze ktos go wprowadzi w zycie. Wy tez pewnie macie czasem dosyc takich natretow zapewne ?
Ta wtyczka przydala by sie tylko do gg. Tlen i jabber maja autoryzacje ktora wedlug mnie jest swietnym rozwiazaniem.
lhs
Wystawiasz sobie opis "Ej dziewczyny mam trabanta" i się dziwisz, że chcą klikać... tongue.gif
Andrzej1307
biggrin.gif
przydalaby sie wtyczka auto-responder wlasnie.
zeby mozna bylo sobie konfigurowac na jakie slowa ma jak odpowiadac... i wybrac kontakty do ktorych ma tak mowic tongue.gif
i wlacznik w stylu kAway smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.