Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: k.notify
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Ichmael
przy uruchamianiu konnekta, wyskakuje mi okno od pluginu k.notify o tresci "devIL version is different...exiting!" a nastepnie informacja o bledzie zaladowania wtyczki...jak to maprawic? probowalem reinstalowac Konnekt, ale nic nie zmienilo.
Aule
QUOTE
Aby rozwiązać problem, wyłącz program, przejdź do katalogu Konnekt'a (np. c:program filesKonnekt) i wykasuj pliki (o ile są):
devil.dll, ilu.dll, ilut.dll, oraz wszystkie pliki z roszerzeniem *.dll.old.
Możesz teraz uruchomić program. Jeżeli pojawi się informacja (nie powinna) o brakującej bibliotece devil.dll, pobierz i zainstaluj najnowszą paczkę mini.
To chyba ze starego FAQ, bo w nowym nie mogę tego znaleźć mellow.gif
BigSmile
u mnie zadzialalo w inny sposob
Zamienilem plik devil.dll z katalogu c:\winnt\system32\ na plik z katalogu c:\program files\Konnekt\data\dll\ (skopiowalem z konekta do systemu)

Buszmen
Potwierdzam! Miałem ten sam problem. Skopiowanie wystarczy!
templar
Panowie! Boscy jestescie! wystarczy skopiowac, a ja placze od wczoraj. a co mnie najbardziej wkurza to to ze kplugins.net • •••• •••• - kazdy link prowadzi do strony glownej, jakis blad tam jest sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.