Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Budzik
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
jacekz
taka która by wysylała sms jesli bym nie wstawał i stponiował głośność muzyki budznie na azdy dzien tygodnia itp taki super budzik by sie przydał zieew ide spac
dulek000
Harmonogram zadań + Foobar/Winamp z parametrem "-play"
Olórin
u mnie taką funkcje spełnia telefon marki nokia ;p
bakerss
Podobnie jak u mnie smile.gif Najpierw niech ktos zrobi toster, potem przejdziemy do budzików ;]
2230093
chodze od niedawna na rano do pracy ja chce ten budzik z programowalnym tygodniem budzenia
Tar
Podpisuje się pod tą prośbą smile.gif Ale można by było zrobić do tego jakiś terminarz (tak wiem jest taka wtyczka) i wtyczka nie tylko by budziła ale przypominała o różnych sprawach smile.gif
Aule
Jak znajdę czas to mogę dodać do Terminarza linie komend.
Hipoteza
A czy ten budzik nie mógłby mnie budzić świeżo zaparzoną kawą? I papieroskiem? Plizzz, bo mam problem ze wstawaniem i zwykły budzik na mnie nie działa...
Aule
Jak dodam linie komend to zrobisz sobie program od tego wink.gif
Pryczek
Ja nie mam zachcianek takich jak kawa czy papierosek,mi wystarczy funkcja "snooze" smile.gif . Znaczy,żeby budzik poleciał przez czas określony przez użytkownika,przerwa ileśminutowa i drugie podejście budzenia skasowanego Pryczka smile.gif.
Pozdrawiam smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.