Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Brak polskich znakow
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Kilohz
Mam taki problem, przeinstalowalem sobie system, nie usuwalem konnekta, tylko przegralem go w inne miejsce i po skonfigurowaniu wszystkiego uruchomilem go i nagle sie okazalo, ze zniknely polskie litery. Nigdy nie mialem z tym zadnych problemow, woze go ze soba wszedzie a tu nagle taki zonk.
Konnekt w wersji najnowszej, system windows 2003 eng (z polskimi czcionkami central europe)
Aha, jeszcze jedno, jak mi sie pokazuje, ze ktos jest dostepny do zaczalem dostawac taka wredna obramowke rozowa, jak sie tego pozbyc?
Olórin
Ta ramka nie zależy przypadkiem od ilośći kolorów? No i moze masz zapchane obiekty user/gdi....

W wyborze czcionek w K ustaw koniecznie stronę kodową na Central Europe.
skolima
Wrednej różowej ramki się nie pozbędziesz... to jest bug w kNotify, który niestety nie wiadomo z czego wynika - na tym samym kompie potrafi wyskoczyć, kiedy nic nie było zmieniane i potem sam z siebie zniknąć.
Kilohz
No to mam nadzieje, ze zniknie sam. Kiedys go mialem jak przenosilem gdzies konnekta, ale nie uzywalem go tam zbyt wiele.

Zapomnialem zmienic ustawien systemu i dlatego wywalal takie dziwne czcionki. Sorki wielkie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.