Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Propozycje
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
skolima
Historia/archiwum:
-api dla wtyczek do odczytu historii
-możliwość wpinania się z akcjami (nowymi przyciskami/pozycjami menu) w historię
-w głównym oknie historii, w folderze "Rozmowy", opórcz kulumny "Kontakt" i "Rozmiar" kolumna "Data ostatniej wiadomości" . Ew. predefiniowany filtr wyszukiwania "Ostatnie 24 godziny"
bednar
Chcialbym, żeby odległosci między kontaktami byly mniejsze, jak widac nizej (standardowo jest to 4 pixele roznicy).
Czy dalo by sie zmniejszac to jakas zmienna, mozliwe ze nie zalezy to od odległości miedzy kontaktami tylko do wysokosci kontaktu.
Wg mnie standardowo kontakty sa za bardzo 'rozstrzelone'.

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (bez.GIF)
Ryan
Moje 3gr
  • reakcja na metaklasy (:hover w szczególności) w kIEview (a może jest ale nie potrafię użyć? wink.gif )
  • własny, szybki i kompaktowy silnik renderowania XML+CSS w oknie rozmowy tongue.gif
  • możliwość ustawienia ikony/awatara dla kontaktu (lub lepiej: metakontaktu) i wyświetlenia na liście kontaktów miniatury, całości w tooltipie (wymaga powiększenia tooltipa) i ewentualnie całości/miniaturki także w oknie rozmowy; dla sieci obsługujących awatary (np. MSN) przydałby się support w postaci odpowiedniego API
  • API dla .NET (C#)
  • wsparcie dla JS w oknie rozmowy (związane z prośbą o XHTMLowe szablony); częściowo jest ono już teraz wink.gif - zapraszam do dodania w .CSS linii:
    CODE
    .recv, .send { background-image: url("javascript:document.write('JStest');"); }
Magnum5
- Dodanie obslugi proxy do Jabbera (już jest) i Tlena
- Tlen.czaty (pełna obsługa)
Riven
  • Możliwość przypisania funkcji wywoływanych przy odebraniu/napisaniu określonej wiadomości. Przykladowo - zignorowanie kontaktu przez Olew.K na 10 minut gdy odbieramy od niego wiadomosc o tresci "olewk".
  • Funkcje wywoływane za pomoca tekstu w oknie rozmowy rownież byłyby ciekawym rozwiazaniem. Mozna by je oddzielac prefiksem, przykladowo - /stat XXX - zmienia status na XXX. Byłoby to z pewnoscia duze udogodnienie - w szczegolnosci mozliwosc filtrowania odbieranych wiadomosci i na jej podstawie odrzucanie niechcianej tresci przez olew.k...
Olew.K będzie w najbliższym czasie przepisana od nowa, na wakacjach, a najwcześniej w czerwcu wink.gif

To dobrze, bo sie czesto wywala przy zmianach opcji wink.gif
Mam nadzieje, ze w/w opcja zostanie zawarta. To jak mi sie wydaje niewiele roboty a funkcja bardzo przydatna.

Chociaz z drugiej strony, moglaby ona byc uniwersalna - nie tylko do Olew.k.... <marzyciel>

uniwersalnie, to w powstającym nowym kIEview są eventy JS na tego typu zdarzeniach
Puma
Jak wiadomo konto sms darmowe na era ma 10 sms darmowych dziennie, proponuje żeby gdy np. z jednego konta mi się skończyły sms'y to automatycznie wysyłał z następnego. Mam 3 konta, wiem to niewielki trud przestawić na następne wolne konto lecz jeżeli by szło zrobić iżby to było automatycznie, było by super.
Andrzej1307
- mozliwosc rodzielenia ikonek "GG" i "Tlen" (tych od zmiany statusu) od siebie - tzn mozliwosc przesuniecia ich...

Czyli generalnie możliwość ustawienia co gdzie ma być na toolbarze.... //Olórin

Dopisane:
tak dokladnie o to mi chodzi smile.gif zeby mozna bylo kazda ikone przestawic

- klonowanie profilu - mozliwosc wlaczenia drugiego profilu bezposrednio z K. (bez potrzeby dopisywania -profiles do linii).
jest zmiana profilu ale to wylacza poprzedni

- W menu "wiecej" kontaktu dorobic ramke "imieniny" i zeby Konnekt nas o tym powiadamial (do tego chyba wtyczke trzebaby bylo...)

- w oknie wyszukiwania kontaktow jest guzik "dalej" ale nie ma "wstecz" smile.gif mozna dorobic?
- nie mozna regulowac wielkosci tego okna :|

- mozliwosc wpisania kilku UID'ow kontaktowych np. do gg, tlena i innych osobno (wiem ze jest MetaK - ale on jest troche bez sensu...)
-mozliwosc ustalenia kolejnosci grup
- lepsze opcje sortowania... zeby mozna bylo ustalic kolejnosc kazdej grupy osobno (na liscie kontaktow - nie chodzi o te grupy na gorze)
- mozliwosc przestawienia grup (nie koniecznie musza byc na gorze)
@ndy
Jeżeli wyślemy SMSa do kogoś w sieci IDEA i on odpisze na bramke to żeby konnekt pokazywał wiadomość/SMSa. Tak jak to jest w orginalnym kliencie GyGy
nathan
W oknie wyszukiwania kontaktów w polu 'Imię i Nazwisko' zawsze pokazuje tylko samo imię, nigdy zaś nazwiska.

To samo z polem 'Płeć/Wiek' pokazuje tylko wiek

Przydałaby się jeszcze pożliwość regulowania wielkości tego okna
Spass
nathan, podczas wyszukiwania w sieci Tlen nazwiska są pokazywane, a w sieci GG chyba rzeczywiscie jest coś nie tak. W polu Płeć / Wiek podczas wyszukiwania w sieci GG pokazuje sie tam wiek, a np. w sieci tlen pokazuje się tam płeć (K, M). Według mnie kolumna Płeć / Wiek powinna zostać rozdzielona na dwie.
zimaq
Z tym nazwiskiem w GG to pewnie dlatego, że nawet w orginalnym kliencie nie wyświetla ich.
Aule
O tym już była mowa. Te kolumny nie zostaną rozdzielone (z tego co pamiętam).
sulokim
QUOTE
API dla .NET (C#)

Jestem za. Mam kilka pomysłów na wtyczki, ale niestety jedynie w dotnecie jestemw stanie coś stworzyć, dlatego przydałoby sie zarządzalne API.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.