Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: okno glowne konnekta
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
survivor
hm jestem userem od 2 dni, mimo wszytsko mam wiekszosc wtyczek skonfigurowana po tonach faq i mordengi:/
moje pytanie odnosi sie do auto ukrywania glownego okna - mam ustawione na 0 (czyli na reczne ukrywanie) mimo tego wciaz mi znika jak tylko aktywuje inne okienko:/ i to nie, ze chowa sie pod nim, ale znika do tray'a:( ci ktorzy lubia miec staly wglad w liste kontaktow zdaja sobie sprawe jak denerwujacy moze byc fakt automatycznego chowania okienka:(

druga sprawa - pilot2, zainstalowalem, wlaczylem, skonfigurowalem ze swoim winampem ( w winampie uruchamia sie WAkPilotServer i styka, moge kontrolowac winampa spod konnekta - sek w tym, ze tytuly zamiast sie pojawiac oryg. to pojawiaja sie na moim opisie w formie ↕7Ü♂+‼78Ý4_○ itd........sad.gif <- sprawdzalem IDv3 TAG jest poprawnie wpisany, jak cala reszta, ehhhh mialem tez problem z "ilu.dll" - ale znalazlem rozw. na forum;) thx z gory za pomoc, pozdr
Sija
jezeli chodzi o kPilota2, to niestety opisy dzialaja poprawnie w zasadzie tylko z foobarem, z innymi playerami sa tego typu problemy. w nastepnej wersji bedzie dobrze smile.gif
arct!c
a kiedy bedzie ta nastepna? tongue.gif Cos sie szykuje ?biggrin.gif
dulek000
Chyba tylko FunK na razie wink.gif

http://winthux.jogger.pl/comment.php?eid=1...&startid=200507
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.