Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Lista opisów...
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
elves
Czy ktoś wie jak zrobić aby Konnekt zachowywał w pamięci dłuższą listę wpisanych przeze mnie opisów? Bo standardowo Konnekt zapamiętuje ich tylko 10..

jeśli ktoś posiada jakąkolwiek wiedzę na ten temat to proszę o informacje
Spass
mam najnowszą wersje wtyczki kZmieniacz i mam więcej niż 10 zapamiętanych opisów (chyba 20)
nathan
Ale przydała by się taka opcja we wtyczce, która pozwalałaby nam na zapisywanie swoich opisów, z których później możnaby sobie wybierać jaki aktualnie ustwaić
mgr.Dlugi
sugerujesz to co w tlenie ?
Olórin
nathan - na jedno wychodzi - obecnie są automagizcnie zapisywane ;]
nathan
ale kiedy napiszę sobie taki statu

"Czarny dzięcioł z chęcią pień ciął" - i to byłby nasz opis stały, któego często używamy


następnie dopisując do niego jakieś małe fragmenty, np. "... | Nieobecny", "... | Szukam Psa", etc. aż tworzy się 20 podobnych pozycji i wtedy nasze inne 'stałe' opisy znikają z listy




Pokręciłem trochę, ale chyba wiadomo o co chodzi smile.gif
TaO
a moze poprostu zrobic tak ze np: jak bysmy byli dostepni to by dodawala wtyka do naszego opisu [dostepny] itd.

no i przydalo by sie wybieranie ile sie cchce zapamietac opisow (ustawianie np: maksymalnie do 99 albo cos tongue.gif)
dulek000
Z 99 baaardzo ciężko byłoby wybierać...
nathan
No na przykład takie nowe okienko kAllStatus z:


- listą stałych opisów (wysuwane)
- pole do wprowadzania nowych (w tym polu także pojawiał by się opis 'stały', któy właśnie wybraliśmy z dostępnej listy)
- lista 20 ostatnich opisów (wysuwane menu)
- statusy jakie możemy wybrać


chyba więcej nie trzeba
Sija
nathan: ew. w kZmieniaczu, bo kAllStatus nie bedzie juz rozwijane (juz od dawna nie jest).
NelQ
A ja mam troche inny pomysł. Czy możnaby wprowadzić do opcji przycisk: "Wyczyść listę opisów" ? Byłoby to dużo wygodniejsze niż kasowanie pliku mru.dtb.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.