Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt nie loguje się do sieci
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
nathan
Mój konnekt pomimo dobrych ustawień (chyba), nie loguje się do żadnej sieci.

Moja Neostrada codziennie o określonej godzinie zostaje automatycznie zrestartowana przez TP, by uzyskać nowe IP, kolejnego restarta połączenia mam rano, kiedy to wyłączony zostaje alarm w domu (bo ten korzysta z sieci telefonicznej) i po obu zdarzeniach konnekt nie chce się logować do sieci, chociaż połączenie z internetem natychmista zostaje automatycznie wznowione.

Proszę o pomoc, jaka może być przyczyna i co mogę z tym zrobić ?
Olórin
Używasz najnowszej bety? Logi....
nathan
Chyba betę mam najnowszą (0.6.22.137)

A z logami przyjdę później, bo póki co muszę się w nich połapać co i jak, bo nawet nie wiem teraz z którego pliku i jaki fragmet tu zamieścić.. więc jak już je trochę obczaję, to szybko wrzucę do tego posta.
crackz
Hej,

Mam problem: Gdy miałem w programie tylko sieć GG, nie było problemów, jak teraz jest też Tlen, to się psuje automatyczne łączenie. Mam modem, i wcześniej (gdy była tylko sieć GG) po wykryciu połączenia Konnekt automatycznie się łączył z siecią, a teraz nie chce się łączyć. Jedynym ratunkiem jest włączanie go dopiero po nawiązaniu poączenia, wtedy sam się łączy, ale ja chciałbym, żeby on łączył się jak zostanie nawiązane połączenie, a nie zamykam go (chodzi cały czas). Nic nie daje zaznaczenie opcji Łącz automatycznie, bo ona była już zaznaczona. Nie wiem co się dzieje, baaaaardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Używam tej samej wersji Beta
.misiek
A masz włączoną opcję: 'Łącze się przez modem' ??
crackz
QUOTE(.misiek @ 22.07.2005 - 16:03)
A masz włączoną opcję: 'Łącze się przez modem' ??
*



Tak mam włączoną opcję Łącze sie przy użyciu modemu, ale jak już mówiłem zepsuło się po uaktywnieniu wtyczki dwutlenka ;(
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.