Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Będzie update!
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
hao
Sesja powoli ma się ku końcowi, a ja nabrałem trochę rozpędu smile.gif

Już niedługo zupełnie nowa wtyka, z zupełnie nowym, własnym protokołem do gadania po sieci LAN. Przy okazji kupa poprawek w rdzeniu, która powinna znacznie podnieść stabilność i "pewność" działania. Może za to niestety o drobinę zwolnić, chociaż ja osobiście nie zauważyłem.

A kiedy update? Cóż, największe poprawki w rdzeniu gotowe, wtyka LANowa śmiga aż miło, dodaję tylko co chwila do niej jakieś bajerki, jeszcze muszę zrobić, żeby dało się jakoś rozsądnie wybierać status z tray'a i to już w sumie będzie wszystko. Czekam też na Kubę, aż upora się z kBotem i GCryptem, ale obiecał, że dzisiaj będzie już działać bezbłędnie. Można więc się całości spodziewać... hmmm jutro? biggrin.gif

Przy okazji bardzo mi ten LAN pomógł. Dzięki za podrzucenie pomysłu. Wygląda na to, że będzie to super wtyka doświadczalna, do wprowadzania nowych rzeczy na potrzeby obsługi Jabbera. Kto wie, może będzie Lanowe czatowanie, przesyłanie plików, obsługa kilku "kanałów" na raz itd.
W głowie świta mi też rozwiązanie okienka do konferencji tak, żeby obsługiwało też zwykłe czaty (i również te w stylu ICQ), a stąd do obsługi IRCa już króciutka droga...
Puma
Trzymam za słowo, czekam do jutra smile.gif
case
QUOTE(hao)
Przy okazji bardzo mi ten LAN pomógł. Dzięki za podrzucenie pomysłu. Wygląda na to, że będzie to super wtyka doświadczalna, do wprowadzania nowych rzeczy na potrzeby obsługi Jabbera.


heh!~ tongue.gif

autografy rozdam pozniej... wink.gif

wtyka niewatpliwie przyda sie kazdemu (no moze z wyjatkiem modemowcow i tych, ktorzy nie zyja w zgodzie z sasiadami z lan'a tongue.gif heh)

czekamy... (na kBot'a tez mi slinka cieknie laugh.gif )
---------------------------
rap4u.prv.pl
hao
Dzisiaj chyba jednak nie będzie... O ile paczka jest praktycznie gotowa, to przy okazji update'u zajdą też spore zmiany na stronie. Postanowiłem z projektu nowej strony wykorzystać system do zarządzania profilem. Włączenie go do aktualnej strony potrwa pewnie chwilę... Jeżeli wszystko pójdzie bezproblemowo, może być nawet w nocy, lub jakoś jutro... W każdym bądź razie, już niebawem smile.gif
SandmmaN
ehhhh sad.gif szkoda ze kolejne odroczenie... (sprawdzam forum srednio co godzine :-))
No ale powody są jak widzę niebagatelne, zatem powodzenia w walce ze stroną laugh.gif i oby update ujrzał dzis światło dzienne (albo nocne 8)) .
gl
Pozdrawiam.
Puma
Szkoda sad.gif Może to czekanie się opłaci smile.gif
Bora
już nie moge sie doczekać.
hao
Ok... Na dzisiaj mam dosyć i idę spać... Pozostał mi do przerobienia jeszcze cały dział Download... I do sprawdzenia kilka rzeczy w kodzie nowej wersji...

Miejmy nadzieję, że update odbędzie się bezboleśnie...
winthux
QUOTE
Miejmy nadzieję, że update odbędzie się bezboleśnie...

No cóż, chyba update odbywa się z pewnymi problemami... Miał być w poniedziałek w nocy a już jest wtorek noc. No nic... emocje rosną :P

P.S.
Hao: Nowa wersja strony ma być?
shw
moze hao tak sie przejol i wogole emocjonalnie podszedl - 'ruszy page czy nie ruszy...' ze jak sie cos jeblo to dostal zawalu i dlatego brak aktualki smile.gif
[no ale czekamy. i pytanie na boku - to ta sama wersja strony, ktora miala ukazac sie juz jakis czas temu (wtedy chyba tez czekalismy na update K'ya...)
hao
Już się w końcu uporałem. Właśnie kompiluję wersję .93... Problemów było sporo, a i tak jeszcze nowa wersja strony nie "poznała się" z naszym serwerem. Mam nadzieję, że update przebiegnie spokojniej...

Tradycyjnie pewnie wyrobię się po północy smile.gif
Azrael
O to juz za chwile wink.gif
^BerZerK^
juz jest po 'kasi i tomku' czyli po polnocy ;-)
Bora
tyle luda czeka smile.gif)
ja od wczoraj co godzine robie zwiad na stronce czy ie ma smile.gif
Przemek
Jak nie jak tak smile.gif Zaczęło się dziać ! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Lukas77
Kurcze długi ten update, a jutro do pracy trzeba wstać... A mam nadziejke, że warto poczekać smile.gif

1:25 m już nowego konnekta, a strona jeszcze nie zaktualizowana, opłacało się wklepać ręcnie linka... pozdrawiam smile.gif
lucjusz
bardzo ladna ta nowa stronka smile.gif konnekt pewnie tez ladny. zabieram sie do ogladania zmian smile.gif
hao
Haha... Te pliki lezaly tam chyba od 00:40. Mialem pewne problemy. Bylem pewien ze to serwer, a okazalo sie ze to chyba IE przyblokowal mi obsluge jednej konkretnej domeny... Poszedl restart IE i ruszylo... Mam nadzieje, ze wam sie spodoba smile.gif
Bora
jst bajer
Zobacz jaką zrobiłem ci reklame na sieci która admnistruje smile.gif)) (400 kompów)
www.netburg.pl
Azrael
hyhy zaspalem :evil: ale juz fakttycznie nowa strronka jest tongue.gif n1 :twisted:
case
braaaawo!! Hao smile.gif

nic innego nie mozna powiedziec biggrin.gif

(najbardziej cieszy mnie kLAN smile.gif a teraz czekamy na kBOT'a heh wink.gif)

big thankz i pozdr.
---------------------------
rap4u.prv.pl
shw
QUOTE(Bora)
jst bajer
Zobacz jaką zrobiłem ci reklame na sieci która admnistruje  smile.gif)) (400 kompów)
www.netburg.pl

po 1 ortografia!
po 2 bylo podac linka do konnekta a nie do staminy...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.