Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Historia / Archiwum
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Spass
dosyć dawno temu banditen założył temat (klik!) z ciekawą propozycją do opcji Historii w Konnekcie. jakoś do tej pory nie widze zainteresowania tym wątkiem, a według mnie przydałyby się jakieś nowe funkcję.

moja propozycja - w opcjach kontaktu Więcej powinna znaleźć się pozycja Historia, a w niej opcje:
1. [checkbox] Zapisuj rozmowy do historii
2. [checkbox] Kasuj historie po [od 1 do 99] dniach

ta pierwsza opcja by sie przydala np. do słowników z jabbera, których nie chce zapisywać do historii
riddle
Co tu dużo mówić - propozycja jak najbardziej ciekawa. Na razie mamy tylko ogólne wyłączenie historii... a wszystko inne da się spersonalizować. Tylko nie to smile.gif
nathan
I ja mam jedną małą propozycję co do powiększenie możliwości Archiwum, a dokładnie funkcji Wyszukaj


- przydałaby się możliwość wyszukiwania u pojedynczych poszczególnych osób.
Spass
nathan, a opcja w okienku wyszukiwania Tylko wybrany katalog to czasem nie jest to?
riddle
Być może chodziło mu o to, że kolejne wyszukiwanie nie jest prowadzone w wynikach wyszukiwania.. cały czas w obrębie jednej osoby. smile.gif
nathan
ahhh, najmocniej przepraszam, słowo Katalog mnie zmyliło, byłem pewien, że to odnosi się nie do osób, ale zakładek Opisy, Rozmowy, SMS, etc.



No to w takim razie mam inną propozycję, dla mnie byłoby to bardzo przydatne

- Zakładkę Rozmowy możnaby podzielić na Nieznajomych i tych z naszej listy kontaktów
Spass
do modów - proponuje dodać moją propozycje z pierwszego posta do Listy najważniejszych życzeń jako "indywidualne ustawienia historii dla każdego kontaktu / grupy"

EDIT:
dzięki
PinBack
Zakładkę Rozmowy możnaby podzielić na Nieznajomych i tych z naszej listy kontaktów


to by sie przydalo bez 2 zdań!
Jak czegos szukam w hist to najpierw musze przwinac miliard numerków ,a potem są moi znajomi...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.