Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: zmiana wygląda okna rozmowy:/
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
zabka
Ściągnęłam z forum konnekta "wygląd" dla okna rozmowy... gdzie i jak to zapisać?
GuZiK
http://faq.konnekt.info/style.php
zabka
Zrobiłam tak jak tam napisane... i dalej NIC... jest tak jak było...:/ (ciemna jestem smile.gif)
Zakrn
Żeby zmiany zaczęły obowiązywać, musisz kliknąć w wybranym oknie rozmowy prawym przyciskiem myszy i wybrać "wyczyść okno" - kolejne wiadomości będą formatowane już wg nowego stylu. Ew. możesz zrestartować konnekta.
zabka
Nio i ani to ani to nic nie daje... sad.gif
riddle
A rozpakowałaś żabko pliki i wrzuciłaś je do katalogu odpowiedniego? Bo wiesz, że na obrazku to ja mam swój katalog wpisany, Ty musisz wpisać swój. (Wolę zapytać)
zabka
Rozpakowałam pliki... zapisałam tam gdzie mam konnekta w folderze "themes" ... później zrobiłam wszystko cio było opisane... zrestartowałam konnekta... i... NIC sad.gif
Zakrn
A który ten styl dla okna rozmowy ściągnęłaś? Jak się nazywa?
zabka
Teraz juz mam... wszystkie inne ściągnię te działają... tylko to głupie KISS-shineblu version << z forum... NIE SCE DZIAŁAĆ...:[ a tyle sie namartwiłam..tongue.gif a można widzieć DLACZEMU to nie działa??:/
riddle
Oczywiście, że można. Ktoś zapomniał jak działa CSS tworząc ten styl i nie zamknął komentarzy:

CODE
/* ##
/* ## ++++++++++++++++++++++
/* ## ++ www.sleesh.info ++ ============================================
/* ## ++------------------++ || Copyright by: sleesh & Sah (aka Sahasrara) ||
/* ## ++ www.konnekt.info ++ ============================================
/* ## ++++++++++++++++++++++
/* ##
/* ## Uszanuj naszą pracę i nie usuwaj tej wstawki!
/* ##

body {


Musisz otworzyć plik kiss-shineblu.css w Notatniku i przed "body { .. " dopisać " */ "

CODE
/* ##
/* ## ++++++++++++++++++++++
/* ## ++ www.sleesh.info ++ ============================================
/* ## ++------------------++ || Copyright by: sleesh & Sah (aka Sahasrara) ||
/* ## ++ www.konnekt.info ++ ============================================
/* ## ++++++++++++++++++++++
/* ##
/* ## Uszanuj naszą pracę i nie usuwaj tej wstawki!
/* ## */

body {


Prosiłbym magistra wink.gif sleesha o zedytowanie pliku, zapakowanie go w zipa i wstawienie na forum. smile.gif
sleesh
Juz poprawione :> Wersja 1a do sciagniecia tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.