Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: damiankrol's GG theme
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Schematy wyglądu (kStyle)
Olórin
Autor podesłał mi ten styl na maila, ze względu na wyjazd wakacyjny....więc z małym opóźnieniem wrzucam smile.gif

Autor: Damian Król
Opis: Kwiatuszkowe ikony ICQ przystosowane do protokołu GG. Schludne i przejrzyste.
lhs
Jestem na NIE - ikonki ICQ użyte w sieci GG mnie rażą...
raben
Ja też na NIE , ICQ ma swoje ikonki charakterystyczne dla sieci a GG swoje nie powinnismy ich mieszac bo mozna sie "pomylic". Ikony powinny byc zupelnie inne niz jakas tam siec komunikatorow lub nowiazujaca do tej wlasnie sieci.
Olórin
Pomyślcie o tych którzy korzystają w K tylko z GG? Dla nich może być to całkiem ciekawa propozycja....
mgr.Dlugi
To jest obraza dla ICQ, a jak ma w K tylko gg to prawdopodobnie standardowe ikony mu wystarcza tongue.gif
riddle
Ech, przesadzacie panowie, przesadzacie. Niekoniecznie to musi iść do katalogu, ale przecież co za problem. Jeśli ktoś jest maniakalnie nastawiony do ICQ, to może to być dla niego fun. Albo przecież ktoś może sobie ściągnąć, dorobić jakieś tam inne statusy (nie znam się na ICQ) i ustawić dla ICQ.

Trochę więcej myślenia, trochę mniej czepiania się. I tak w tym miejscu mało co ludzie dodają. Dzięki Damian. smile.gif

PS: Aha, sądzę że można to potraktować jako end of offtopic. smile.gif
TaO
Ladne, jestem na tak - fajnie sie prezentuja choc wydaje mi sie ze sa jakies takie dziwne tongue.gif
atol
mistrzu zrób jeszcze XA i Busy to będzie wspaniały zamiennik na ikonki ICQ
riddle
A nie możecie sobie ich wziąć, do jakiegoś kombajnu graficznego (Photoshop na przykład), zmiana kolorów (w PS Ctrl + U, zaznacza się Colorize) i sobie zmienić? smile.gif

Tak czy inaczej, pytanie o dodatkowe ikonki i odpowiedź, że za 2 miesiące są bez sensu. biggrin.gif
saint
no a mnie sie podobaja smile.gif uzywam tylko GG na K bo jakos ICQ nie moge odpalic ale zestaw jest wykonany dosyc ciekawie mi sie podoba
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.