Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kpilot2 - plugin
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
ernest_potokmen
Jestem poczatkujacy jesli chodzi o komunikator konnekt .. podczas konfiguracji kpilot2 w ustawieniach .. proszony jestem o znalezienie pluginu ktory ma byc dolaczony do winampa :/ .. czy jakos tak .. czy wogole o znalezienie playera .. nie rozumiem tego .. jesli ktos bylby na tyle dobry i mi wytlumaczyl to bylbym wdzieczny .. robilem dokladnie to co jest napisane wyzej .. nic nie skutkuje .. moze poprostu jestem za głupi na ten komunikator.. tylko sie zastanawiam dlaczego przy innych komunikatorach wszystko jest jak najbardziej w porzadku ;/... nic to .. prosze o pomoc ;]
nathan
Musisz wybrać katalog w którym składowane są wtyczki do Winampa. Tam konnekt zainstaluje swój plugin dzięki któremu będziesz mógł sterować programem muzycznym. Podczas wykonywania tej operacji Winamp musi być chyba włączony, następnie, restartujesz oba (Konnekta i WA), wchodzisz ponownie do ustawień kPilot'a i wybierasz z listy odtwarzaczy Winamp'a.


A jakby co, tu masz dokładny opis obsługi tej wtyczki (Link)
Connlasair
Mam WMP wersja 10
Robię wszystko tak, jak opisie obsługi. Po uruchomieniu kreatora, w menu nie pojawia sie nazwa odtwarzacza. Po zrestartowaniu konnekta też nie.
Pomocy ><
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.