Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Imageshack
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
atol
Jak w temacie. Można by taką wtyczkę zrobić, by w szybki sposób wysyłać obrazki ludziom z jabbera czy tlena, a nie posiadajacych gg. Taki mały pomysł by rozszerzyć funkcjonalność KTP o taki bajer. Moja wizja tego jest taka: wybieramy obrazek, imageshack nam go hostuje i w oknie rozmowy pojawia się link do tego obrazka (może nawet miniaturka dla nadawcy - to chyba jest wykonalne). Działało by to tak jak KTP.
Co wy na to?
GuZiK
My na to: PRAGNIEMY TEGO ;]
Byla juz kiedys taka propozycja, ale mój post wylądował w koszu nie wiadomo dlaczego.
Rozmawialem z pz16, mówil, ze wg NIego to na 99% jest niewykonalne, i tylko Milka może być coś zaradził. Zważ na to, że obrazki idą przez rozbudowany skrypt PHP.
Ewentualnie zawsze możesz ich poprosić o hasło do serwera biggrin.gif.
psota
TU oferują łatwe wrzucanie na serwer z poziomu zewnętrznej strony, może uda sie to jakoś wykorzystać.
riddle
Obrazki lądują na serwerach, o namespace imgXX gdzie XX to (ja tak uważam) radnomowy numerek. Do tego do tytułu obrazka jest doklejany też jakiś numer / litera. Imageshack na pewno broni się przed dostępem z jakiś programów. W końcu po coś jest dodawanie paczki zip (odpłatne po iluś tam wykorzystaniach punktów), żeby nie bawić się z każdym plikiem pojedynczo. A taki program/wtyczka mógłby(a) wysyłać masowo obrazki.

Dlatego się nie da.
riddle
Na razie widziałem coś takiego: http://reg.imageshack.us/content.php?page=quickload

Ale jak sądzę też pojedynczo się dodaje pliki. smile.gif
Zakrn
Nie wiem jak wygląda sprawa bibliotek, ale wydaje mi się, że jest to możliwe - trzeba by poudawać przeglądarkę tylko.
Olórin
Do uploadowania tam fotek wystarczyły by standardowe biblioteki windowsa, to nie jest jakoś bardzo skomplikowane + potem PCRE do wycięcia odpowiednich linków smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.