Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wtyczka - propozycja
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
PinBack
wtyczka miała by za zadanie przenoszenie z grupy podstawowej ,do wybranej innej grupy, kontakty z ktorymi nie rozmawiamy od X dni.
Nie wiem jak to wyglada od strony technicznej, ale mogla by np bazowac na archiwum (tylko gorzej jak ktos nie archiwizuje albo czysci wink.gif )

Wtyczka byla by o tyle pozyteczna ze mieli bys my na liscie praktycznie tych z ktorymi regularnie rozmawiamy, a cale reszte w zakladce obok smile.gif
riddle
Ciekawa opcja. Ja bym nawet proponował to jako ficzer samego K w opcjach Grupy. smile.gif Może jak coś nowego się uda zrobić z listą kontaktów i grupami, to i ruszy się kontakty w wielu grupach oraz też tą propozycję.
PinBack
no dobrym było by zrobic indywidualne opcje dla kazdej grupy (np sortowanie ,czy dlugosc opisow -tu uklon w strone Checky'ego i np programu TV wink.gif )
daroc
Bardzo dobry pomysł. Mam na liście sporo osób, z którymi nie gadałem od kilku miesięcy, ale czasami jednak się tam do czegoś przydają, jak coś potrzeba... ;-)
Przemekc1
To może bardziej od objętości rozmów? Bo np. nie gadam z kimś w ogóle, a tu nagle pisze mi coś, a potem, że to pomyłka i już jest w tej liście ludzi z którymi gadam
.nomis
Jeśli od objętości to powiedzmy od 3 linijki mojego tekstu. A wtyczka byłaby bardzo dobrym pomysłem smile.gif
PinBack
a czy którys z szanownych panów ktorzy wtyczki tak ladnie dla nas wszystkich i ku naszej radosci pisza mogl by powiedziec czy jest to technicznie mozliwe ? (mozliwe jest wszystko ,ale czy stosunkowo proste - no czy bedzie po porstu tongue.gif)
W razie wypadku chetnie bede sluzyl za beta testera
.misiek
QUOTE(riddle @ 11.07.2005 - 11:02)
... to i ruszy się kontakty w wielu grupach ...
*



Jak już ten kawałek się ruszy, to np żeby można było ustawić długość opisu dla każdej grupy. Chodzi mi o ilość wyświetlanych linijek opisu, dla każdej grupy oddzielnie. smile.gif
PinBack
proszę o wybaczenie za odgrzebywanie tematu, ale...
jak by sie juz ktos kiedys podjal to mozna by za jednym zamachem dorzucic zeby ludzi ktorym damy olew.K'e tez przerzucal do wybranego katalogu
analogicznie mogł by kopać tych ktorym zaznaczymy "ukryj status przed nim" no i tak dalej - kazda opcja oczywiscie do odchaczenia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.