Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nowa strona Konnekta
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Flind
Strona jest wypas i mi sie podoba. lecz ze zmiana wygladu strony miałem nadzieje ze zostanie wprowadzanoa rzecz ktorej nie było na starej. Chodzi mi o to ze na forum pojawiaja sie rozne linki do gadzetow takich chociaz by jak scrypt do wysyłania informacji na tlena lub na bloga. O takich pierdołkach laik ktory nie wchodzi na czata nie jest sie w stanie sie dowiedziec wiec jestem za tym by takie rzeczy tez znalazły swe miejsce na stronie. Np mogł by powstac osobny dzial w ktorym by były wszystke scrypty do bramki sms. Tez kiedy sad zrobił power pack icon i jak by ten pack znalazł swe miejsce na stronie to tez by było miło bo jak narazie to trzeba sobie sciagnac recznie jakas skorke i szukac plikow odpowiednich.
hao
Przypominam, że ta strona to tylko szybkie odświeżenie grafiki i dołączenie części gotowego kodu z kWEB2, na którym to, planowane są właśnie dodatkowe działy...
^BerZerK^
QUOTE(Flind)
Tez kiedy sad zrobił power pack icon i jak by ten pack znalazł swe miejsce na stronie to tez by było miło bo jak narazie to trzeba sobie sciagnac recznie jakas skorke i szukac plikow odpowiednich.


eeeeeeeee co zrobil? mozna linka prosic gdzie to jest?
Flind
ehhh sad zebrał wtedy co ciekawsikonki z roznych skore do GG i umiescił w jednym miejscu (zip)a link jest gdzies na forum pod nazwa tematu odpowiednia
Tak na marginesie to były icony z Tlen.pl, ale już nigdzie ich nie ma ;]
shw
albo ja nie zalapalem tematu, albo jakos dziwnie szukacie
ikonki z tlenu widzialem wczoraj na gg3d.com
Matzec
Taka ciekawostka, chyba nikt o tym jeszcze nie pisał?
Kliknij tutaj aby zobaczyć niespodziankę smile.gif
Sija
cicho, to miała byc niespodziewanka ;PPPP
cRoMo
QUOTE(Matzec)
Taka ciekawostka, chyba nikt o tym jeszcze nie pisał?

Pisac nie pisal, ale wiedzial smile.gif
ZenOm
Internal Server Error przy sciaganiu dzwieków, wy tez tak macie ?
Matzec
Tak, a szkoda, bo chciałem wypróbować nowy zestaw.
BTW: jeżeli chcesz, mogę Ci wysłać te dźwięki (zgłoś się na maila)
ZenOm
QUOTE(Matzec)
Tak, a szkoda, bo chciałem wypróbować nowy zestaw.

dzieki za propozycje ale ja tez chcialbym zobaczyc ten nowy zsetaw biggrin.gif, bo reszte mam
shw
same problem smile.gif
hao
NIE używajcie nowej domeny! Serwer wariuje i obsługuje ją z dwóch losowo wybranych katalogów... Efekty tego mogą być bardzo różne... Zwłaszcza, że skrypty nie mają ustawionych ścieżek...
Flind
Matzec ale zes narozrabiał wink.gif
case
co do tych dzwiekow -> sciagnalem przed chwila bez problemu ;]
---------------------------
rap4u.prv.pl
hao
Bo pare godzin temu je naprawiłem biggrin.gif
shw
hehe - zaciagnelem ta nowosc. hmmm - jednak pozostaje przy starym dobrym electro (zwlaszcza, ze uzywam tylko 1 powiadomienia dzwiekiem i tylko po to, w razie bym se lezal na lozeczku i nie gapil sie w monitor i uslyszal (ew. z drugiego pokoju smile.gif))
shw
a mozeby tak walnac na stronce glownej konnekta ktora wersja K jest teraz aktualna. na starej tak chyba bylo...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.