Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Taaak, działa niesamowicie... :(
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
TomAti
Więc chciałem sobie ściągnąć parę wtyczek, program główny i....
takie kwiatki.. sad.gif Zalogowany OK ja chcę pobrać a tutaj pytanie o login i password ??? No i?? Mimo że jestem ZALOGOWANY wpisuję posłusznie jeszcze raz a tu co? KUPA!!
"Login i/lub hasło nieprawidłowe!
Upewnij się, czy logujesz się na odpowiednie konto!"

Chciałem podziękować za takie atrakcje, bo właśnie wyszedłem z siebie i stanąłem obok...
Pamiętaj o poprawnej wielkośći znaków. Dla serwera ma znaczenie mala/duza litera. Aha no i konto na forum to nie konto w betaSystemie ;]..
^BerZerK^
to ja proponuje czytac ze zrozumieniem :-/ sa dwa konta: forum i betatestera i one sa rozne!!

ja staje obok siebie jak czytam takie kwiatki :-/
jak przed chwila : prosze pana po ile sa te plytki za 1 zl ?
TomAti
OK. No więc powiedz/napisz co robi zwykły user, który dostaje e-mail z powiadomieniem o nowej wersji?? Klika sobie w linka z downloadem, posłusznie tupie myszą w ikonę "pobierz" a tu kuku...
"Podaj login/hasło". Podaje i co dalej? ZONK :evil:
Więc zwykłaego usera coś trafia, bo jest rozgraniczenie (user teraz już to wie wink.gif na konto i konto beta. A odnośnie literek to chyba wszystkie wariacje na loginie i haśle przerobiłem.
Dzięki za reply.
^BerZerK^
hah konnekt jest dla beta testerow nie zwyklych userow :-D
a rozgraniczenie jest bo na kazda konfiguracje na ktorej instalujesz k. jest osobne konto potrzebne - zeby sie logi nie mieszaly, ktore sa potrzebne do sledzenia bledow :-)
hao
Na stronie z podawanym loginem jest to wyraźnie zaznaczone...

Mam nadzieję że nowi userzy nie będą mieli problemów. Podczas zakładania konta, zarówno profil jak i beta mają te same loginy/hasła więc powinno być zdecydowanie mniej problemów...
TomAti
Oki. User zdecydował sie na testy jakieś 4-6 miesięcy temu i dlatego dostał powiadomienie o nowej wersji. Testy user zaprzestał na bardzo wczesnej wersji, ponieważ wersja ta powodowała totalny frez jego systemu (w2kSP2). Teraz user chciał sprawdzić nową wersję czy też frezi.
User się zakręcił i założył sobie drugie, zwykłe konto na forum aby wyrazić wszem i wobec swoją skromną opinię na temat wychodzenia z siebie i stawania obok :roll:
Teraz user jest świadomy sytuacji jaka opanuje w konektowej społeczności i przeprasza za zamieszanie jakie wywołał... :oops:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.