Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Kliknięcie na przedłużenie pasków przewijania
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
seep
Witam

Przejrzałem ten dział i nie znalazłem podobnego postu.

Otóż po kliknięciu na przedłużenie pasków przewijania (pionowego i poziomego) w oknie rozmowy bądź historii (oba paski pojawiają się m. in. po wysłaniu jakiegoś większego obrazka/zdjęcia) wyskakuje informacja z takim komunikatem:

QUOTE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x0139D7AF in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x00]

inIM: 22200(0x12c6c4 , 0x0)(30B) [wXP UI->wXP UI]

Stack trace:
.0001D7AF _IMessageProc@4+0x00005F5F [kIEview_0.1.8.3]

Nastąpi zamknięcie programu!


Wersja konnekta: 0.6.21.121
System: winXP

Błąd ten nie występuje tylko u mnie, u moich znajomych także
StrozeR
Wiele przyczyn może mieć ten błąd. Ja kiedyś coś podbnego miałem w gadu-gadu, lecz zwieszało mi sie gdy ktoś przysyłał mi jakikolwiek obrazek. Co było powodem ? Brak service-packa, dziwne, ale prawdziwe. W Twoim przypadku polecam najpierw oczyścić archiwum, być może jest przeładowane albo coś i się coś nie zgrywa, do tylko domysły lecz kto to wie. Następnie polecam aktualizacje programu, a później pobawić się w odłączanie niektórych wtyczek, może jakaś nie kompiluje się z jakąś i wyskakuje ten oto błąd ; > Na sam koniec, gdy już nic nie pomoże, polecam przeinstalowanie całego konnekta (to już sytuacja gdy archiwum potrzebne jest nam koniecznie) wraz z wpisami do rejestru (skorzystaj wczesniej z exPIMP). To na tyle, powodzenia ;-)
winthux
błąd powoduje kieview.dll, rozwiązania nie znam narazie...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.