Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Riddle's Emot Pack
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Emotikony (kIEview)
riddle
Odkąd pamiętam używałem emotikon z Gadu-Gadu. Na początku z przyzwyczajenia, bo po przesiadce na Konnekta, mogłem je sobie dograć, a potem już z niemożności wyrwania się z kręgu tych brzydkich emot. Ze względu na ich wygląd w sumie - :) i :-) znaczyły podczas rozmowy co innego.

No ale koniec paplania, udało mi się przezwycieżyć opór i ułatwić sobie zadanie takim oto zestawem emotikonów.



Zestaw zawiera 40 emotikon (20 emotikon animowanych i 20 nieanimowanych) - nowych, zupełnie innych od tych w zestawie GG oraz parę animowanych konwersji, aby nie było tak surowo na początek.

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (rep_archive.zip)Uaktualnienie:Kliknij, aby zobaczyć załącznik (riddle.zip)Licencja

Zestaw opiera się na wyrażeniach regularnych. Co znaczy tyle, że :D = :DDDDD i jest to jeden obrazek. Wiele emotek zostało podpiętych pod stare reguły w <> .. lecz nie trzeba ich używać.

Jeśli ktoś preferuje nieanimowane emotikonki, wyciąłem do oddzielnych plików (x_nazwa.gif) najbardziej charakterystyczne klatki, one są także używane podczas oglądania emotek w menu emotikonów (screenshot na górze).

Polecam przejrzeć plik emots.txt jeśli ktoś pragnie wykorzystać zestaw w 100%. Lecz do zwyczajnej obsługi wystarczy po prostu pisać. ;) Emotki animowane bardzo często trzeba wklepać samemu w <>, więc jeśli ktoś naprawdę nie chce więcej padupadowych obrazków, nie musi ich używać. :)

A na przystawkę jeszcze dwa screenshoty, z jasnego stylu CSS i ciemnego:



Życzę miłego używania. Zestaw jest skończony i kompletny, lecz nie wykluczam rozwinięcia go i zmodyfikowania w przyszłości.
Przemekc1
Szkoda, że akie standardowe
TaO
Mi sie ossobiscie nie podobaja, wole gg 3d tongue.gif
Benassi
a ja ePLUS tongue.gif
shimonic
A jeżeli chodzi o mnie to świetne są standartowe, konnektowskie smile.gif
riddle
W ogóle to nikt nie raportuje, że emotek jest 39, a plików 40.

Dodajcie jeszcze do emots.txt tą linijkę:
    ("/^[_-]+^/g"),"aww.png"
Sija
riddle: przy okazji popraw paczke z pierwszego posta :>
emes
Riddle, mam pytanie. Jak się nazywa ten styl css, ktory pokazałeś na tym: http://www.konnekt.info/forum/index.php?ac...pe=post&id=1532 screenie?? Czy jest to styl ogólnie dostępny czy Twój własny?? Jesli Twój włany to mam prośbę. Chciałbym go używać w swoim konnekcie.
jiobel.
Bo trudno jest przejrzeć forum. blink.gif
riddle
Widzę, że emotki się podobają. Mam pytanie. Czy chcecie, żebym dorobił jeszcze jakieś emotki? Możecie podawać linki do standardowych wysokich na 15px ikonek, w miarę możliwości „pikselowych” (bez blurów czy innych rozmazań). Sam mam już parę na oku. O ile podstawowe emotki są okej do rozmowy, to można też je używać na forum, a tam przydaje się ich dużo. No i wreszcie może jeszcze jakieś konwersje z GGowych emotów? Proponujcie, póki mam czas. smile.gif
Livio
Nekro: dorób, by były kompatybilne z Gadulcowymi, bo moi znajomi, no cóż używają Padu-Padu i beznadziejnych emotów.
VoYtHAs
Świetna robota Riddle! Moje ulubione emoty smile.gif. Zrób więcej. Np. XD i podobne. Pozdrawiam.
Livio
Na pewno typu pocieszacz, muza, pies, kot sie przydadzą.
Miłość, obrzydzenie, rzyganie i inne wink.gif.
nediam
Witam. Od dluzszego czasu nie uzywam zadnych emow ale w twojch zakochalem sie od pierwszego wejzenia biggrin.gif
Lanooz
Są takie proste..ale te proste są najlepsze wink.gif
tomaszmarek
Tak, emotki są proste ale jakie piękne... dzięki.
El Guaje
Riddle, mógłbyś podesłać CSS tego theme? Na własny użytek tongue.gif.
Ventrue
El Guaje: Czytaj cały temat...
Tu masz ten styl, link wyżej.
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=4733
T O K E N
pierwszorzędna robota xD

Bardzo mi się podobają:PP
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.