Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Opis po najechaniu na ikone w trayu
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
SZK77
Zmieniłem gdzieś że jak najade na ikone K w trayu to mi pokazuje się napis Konnekt, jak zmienić żeby sie pokazywał opis ?
riddle
Formatowanie pól

Standardowo musisz mieć w polu "Popowiedź w zasobniku systemowym (tray)" -> Zwykła puste i Z oczekującą wiadomością : "<b>{eventTitle}</b>{ "eventMsg"}{ [eventDisplay]}"
SZK77
QUOTE(riddle @ 17.07.2005 - 21:02)
Formatowanie pól

Standardowo musisz mieć w polu "Popowiedź w zasobniku systemowym (tray)" -> Zwykła puste i Z oczekującą wiadomością : "<b>{eventTitle}</b>{ "eventMsg"}{ [eventDisplay]}"
*


No i wyświetla mi się ten text co tam wpisze sad.gif
.misiek
Prawie tak jak powiedział riddle wink.gif

'Podpowiedź w zasobniku systemowym (tray)"
QUOTE("Zwykła")
Konnekt{ (info)}

QUOTE("Z oczekaującą wiadomością")
{eventTitle}{ "eventMsg"}{ [eventDisplay]}


Jak to wpiszesz i zapiszesz, zrestartuj K.
SZK77
THX .misiek

//Ale zauważyłem że kiedyś robiło się innaczej, wtedy to jak najechałem na ta ikone to wyświetlało ikone każdą z kolei i opisy w każdej sieci, czy da się tak zrobić z formatowaniem ?
damndog
QUOTE(.misiek @ 18.07.2005 - 11:18)
Prawie tak jak powiedział riddle wink.gif

'Podpowiedź w zasobniku systemowym (tray)"
QUOTE("Zwykła")
Konnekt{ (info)}

QUOTE("Z oczekaującą wiadomością")
{eventTitle}{ "eventMsg"}{ [eventDisplay]}


Jak to wpiszesz i zapiszesz, zrestartuj K.
*


chcialem powiedziec, ze to absolutnie nie dziala tongue.gif mam wersje 0.6.22.137. w trayu nie mam ikonki zadnej z sieci tylko ikonke konnekta, wiec pokazuje sie tylko napis pogrubiona czcionka "Konnekt". dopiero jak ustawie np. ikonke tlena opis sie pokazuje, natomiast status nadal jest niewidoczny w zwiazku z czym po przerwie i myslniku pokazuje sie tylko opis statusu dry.gif ale mniejsza z tym tongue.gif moze zmieniacz cos miesza?
hao
Powiadomienia / Wyświetlaj informację o statusie wszystkich sieci...

Na poziomie zaawansowanym
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.