Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ePLUS Konnekt
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Emotikony (kIEview)
Benassi
ePLUS 3.1.1 Konnekt jest dodatkiem przeznaczonym dla Konnekta. Dzięki niemu nasz program stanie się bogatszy o nowe emotikony (ich ilość to około 450) które są oparte na zestawie IPB emots. Pakiet zawiera w sobie także emotkę cenzurującą obrażliwe słowa, którą można opcjonalnie zainstalować. Zestaw jest podzielony na kategorie (katalogi).

Uwaga!
Jeżeli po włączeniu instalatora pokazuje się puste okienko to znaczy, że instalator wyszukuje ścieżki do programu Konnekt. W tym czasie należy czekać i nie wykonywać żadnych innych operacji!

user posted image

Screen oczywiście nie ujawnia wszystkich emotikon tongue.gif

Zobacz: Spis emotikon
riddle
No ładne, ładne. Dla mnie lekko za duże, nie lubię jak coś mi rozpycha tekst. smile.gif Ale fakt, dużo ich... sam robiłeś? Jeśli tak, to jestem impressed. smile.gif

Btw, nie rozumiem tylko porównania jakoby moje były podobne do tych tutaj. biggrin.gif
GuZiK
riddlu: tak sam... skopiował z paczki, do których sam robiłem robilem emoty happy.gif.
Benassi: mowiłem Ci jakis czas temu, zebys je pousuwał.

NIE dla instalatorów emot!
edit:
raben: liże się tylko lizaki i lody jakbys nie wiedział happy.gif biggrin.gif.
raben
A według mnie jest to najlepszy pakiet emotek do K ... a ze jest duzy ... hmmmm nie trzeba wszystkich kategorii wybierac ... bierze sie co sie chce wink.gif i dlatego uważam ze zasluguje ePlus na wielkie uznanie dla tego projektu jak i dla samego autora ... budzi we mnie podziw w zgromadzaniu tych emot i ich tam dodaniu wink.gif ePlus górą! biggrin.gif



TAK dla instalatorów emot !
Benassi
QUOTE(GuZiK @ 18.07.2005 - 00:58)
riddlu: tak sam... skopiował z paczki, do których sam robiłem  robilem emoty happy.gif.


Guziq to są poprostu zebrane emoty IPB w jedna paczkę wink.gif nie które mojej produkcji... :] Zresztą ile tam jest twoich emot 2-3-4? :]
GuZiK
zebrane z zestawu gg3d.com? bo ja moich emot nigdzie indziej nie umieszczałem ;]

btw: 1. źle cytujesz
2. Guziq ?ekhm sleep.gif
Benassi
to są 2 odmienne zestawy biggrin.gif
GuZiK
Ja wiem co to jest, jednak powiedz mi (Nam?) skąd moje emoty wzieły się w Twoim zestawie? happy.gif
edit: zadałem proste zdanie pytające, tak ciężko Ci na nie odpowiedzieć? ;]

btw: znów źle cytujesz...
jareq
a co do zestawu sam sie do niego troche przyczynilem i uwazam ze jest git a ze emot duzo to jest kolejny (e)PLUS bo zawsze można znaleść taką jaką chce sie wyrazić daną emocję w danej chwili - w końcu po to są emotikony
riddle
Chciałbym, aby autorzy emotek dogadali się prywatnie w sprawie zestawu. Na forum nie można umieszczać czyichś prac bez zezwolenia, patrzcie główne zasady działu. Proszę sobie wyjaśnić na PM i potem mi podesłać PM o otworzenie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.