Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Userzy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
winthux
Nie wiem czym dokładnie spowodawany jest tak niesamowity wzrost ilości userów na forum (o ponad 100 %, było ok.150 teraz ponad 300), prawdopodobnie tym, że hao zintegrował profil z profilem na forum, co powoduje automagiczną rejestrację na forum. No ale to wszystkiego nie wyjaścia, żeby przez ostatnie 2 dni az 150 nowych userów konnekta przybyło. Widać tutaj dość duże zainteresowanie tym programem. Hao odwalił kupę dobrej roboty, za która wypadałoby jakoś podziękować... ;)
kox
QUOTE(winthux)
Hao odwalił kupę dobrej roboty, za która wypadałoby jakoś podziękować... wink.gif

Można np. w końcu zrobić COŚ dla realizacji konnekta smile.gif
hao
Hehe, no właśnie :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Flind
własnie hao a mogł bys przynajmniej zdradzic ilowc osob jaka wpłaciła ci na konto kase. Niechcemy tu zadnych nickow tylko ile tych tyf\usow jest smile.gif Bedzie z 10 ???
hao
Hmmm... 10 chyba będzie... ale na pewno niewiele więcej :/
kox
Co za znieczulica, człowiek się zaharowuje, nawet o 2 w nocy robi updaty stronki a tu... no ale nikogo nie można zmuszać smile.gif
Flind
jak nie mozna.

juz mi na poczte wpłacac pieniadze bo włep smile.gif
miluti
QUOTE(Flind)
juz mi na poczte wpłacac pieniadze bo włep
Na szczęście jest coś takiego jak mBank...
Iść na pocztę? Za daleko laugh.gif

Co do wzrostu popularności to przewiduję duży kolejny wzrost po pojawieniu się wtyki jakubka.
Ale wolę nie myśleć co by się stało gdyby jakimś cudem pojawiły się emoty smile.gif
Czy po wprowadzeniu obsługi obrazków nie można czegoś zrobić? Wcale nie muszą animowane, wystarczą takie jak w Tlenie...
hao
Ja się zastanawiam jak wywracać pół API do góry nogami a wy mi tutaj ciągle o jakihś obrazeczkach... Kieeeedyś!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.