Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kTransfer
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Zielona
Hej!Mam Konekta juz od jakiegoś czasu i jestem z niego zadowolona,a raczej byłam do wczoraj...Od wczoraj prace na nim utrudnia mi bez przerwy wyskakujący alert od wtyczki kTransfer.Wygląda to mniej więcej tak:
kT:??
Plik
Kontakt:Nieznany
Status:WASE:0
Pętla:?
a po naciśnięciu ok wyskakuje Błąd odbierania
Ja jestem zielona jesli chodzi o jakieś prace w programach komputerowych i nie moge sobie z tym poradzic.Prosze o pomoc.Co robić???
Spass
Odznacz opcję kTransfer - "Pokazuj okno już podczas łączenia" czy jakoś tak. Powinno pomóc.

(Następnym razem użyj funkcji Szukaj. Po wpisaniu "pętla?" wyskoczyłoby Ci kilka podobnych tematów z tym samym problemem)
Zielona
Mam to odznaczone od samego poczatku i nic to nie daje,niestety.caly czas mi to wyskakuje.
Dzieki za podpowiedz nie szukalam tego pod petla,moj blad-przepraszam.Ale z tego co znalazlam to nikt nie umie tego naprawic.
DawidSOL
no mi tez to nie pomoglo...
Zielona
Z ta wtyczka jest poprostu cos nie tak...Nawet po calkowitym jej odlaczeniu tzn odznaczeniu wszystkich funkcji dalej jest to samo...W dodatku radze przeskanowac kompa na obecnosc wirusow bo odkad zaczelo mi sie to dziac mam ich cale mase...
Przemekc1
Wtyczka ma pełno błędów. Ktoś obecnie nad nią pracuje, więc powinno sie poprawić. A co do wirusów to radze zadbać o firewalla i używanie innej przeglądarki niż IE. Ktransfer nie ma tutaj żadnego znaczenia.
Zielona
Poki co jedynym rozwiazaniem jest calkowite odinstalowanie wtyczki.Sprawdzilam -to dziala!!!Poki nikt nie wpadnie na lepszy pomysl to wydaje sie najlepszym wyjsciem.
DawidSOL
no a teraz dziala idealnie smile.gif biggrin.gif:D:D
kwiatekpio
no faktycznie wtyczka fazuje. Jeszcze ci co mają wlasne IP przez ktore mozna sie prosto dostac do komputera maja jeszcze gorzej. Proba polaczenia z twoim komputerem na jakimś porcie - na tym porcie na ktorym pracuje ktransfer powoduje błąd. Ja mam zrobiony forward portu. Dobrze, że portu używam tylko do ktransfer to jeszcze mam w miare spokoj, ale jakby czasem uzyl np DC++, EMULE albo innego programu na tym porcie to praktycznie Konnekt bylby w stanie sie zawiesic od ciaglych bledow ktransfer. Komputery klientów DC++ probowalyby nawiazac polaczenie z twoim komputerem na tym wlasnie porcie, a w przypadku jak masz wlaczony konnekt, a co za tym idzie ktransfer błędów nie ma końca. A poprawka do ktransfer wydaje sie prosta. Poprostu wykluczyc powiadomienie o błędzie przy połaczeniu PRZYCHODZĄCYM. Da ktoś rade?
kwiatekpio
widze ze chyba nasi spece nie dadza sobie rady z tym trywialnym problemem moim zdaniem.
poprostu nie znam srodowiska w ktorym byla robiona ta wtyka bo bym to przerobil zeby mnie informowalo o takich bzdurnych bledach.
eBayo
Nie chcę zakładać nowego tematu, bo ten o K.Transferze już jest.
Mianowicie: są problemy z wysyłaniem plików do sieci GG. Odbiorca mówi, że nic nie ma... (vel. nic nie dostał)...
manieKMP
Podpisuję się pod eBayo, umnie od początku kTransfer nie działa, ani wysyłanie, ani odbieranie plików, wypisuje tylko "Error, couldn' t conneci" czy coś w tym stylu. Żadne ustawienia nie dają skutku, w zaporze ogniowej odblokowanie portów też nic nie zmienia. Ćhyba będzie trzeba trochę poczekać na nowszą wersję, poprawkę lub opis jak się tego problemu pozbyć.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.