Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zmulenie internetu przez Konnekta
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Toffik
Mam problem. A mianowicie gdy mam właczonego Konnekta, automatycznie podnoszą mi sie pingi i packet losty. Nie wiem co może sie dziać. Przy właczeniu normalnego GG wszystko w najlepszym porządku. taki błąd nie pozwala mi na granie w sieci przy włączonym Konnekcie :/ Prosze o pomoc
atol
jakie masz wtyczki
Toffik
CODE
## [CORE]     *  plugin - plugins\update.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\gg.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\sms.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\sound.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\kstyle.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\exPIMP.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\kTransfer.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\konnferencja.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\kIEview.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\ggimage.dll
## [CORE]     *  plugin - plugins\kDodatki.dll
Toffik
Już mi sie wydaj, że znalazłem winowajce. Wtyczka update.dll tak zamulała, ale dlaczego?
psota
Jaka wersja? Najnowsza beta 2.5?
StrozeR
Jak sama nazwa mówi: update.dll, to możliwe jest że coś Ci ciągle próbowała zaktualizować, lecz jej nie wychodziło, bądź wiele innych rzeczy mogło się przytrafić, to program, nie zawsze masz na niego wpływ, nie wszystko jest idealne ;-)
atol
to racej odpada bo K nie ma aktualizacji w tle (albo ja o czymś nie wiem)
piotr.ek
No przeciez ma w opcjach mozliwosc ustawienia sprawdzania co 12h nawet... przy odznaczeniu "tylko przy starcie" oznaczaloby to sprawdzanie co 12h w tle... chyba, ze sie myle wink.gif
jacekz
a mżoe kolego pokaż co masz uruchomione jakie zasoby w systemie smile.gif może masz gghost trojanika sprawdz sobie zapore goniową ile masz ramu ii jaki proc dozuc informacje jescze o jaki sytem i jakie łącze
a może masz Nortona pakiet smile.gif
Daniel125
w kDodatki masz wlaczona opcje pingowania cyklicznego smile.gif

Pozdro!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.