Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z aktualizacja !
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
ciolo
Mam pewien problem z aktualizacją Konnekta, kto mi pomoże?


Kliknij, aby zobaczyć załącznik (screenshot1122120619.jpg)Kliknij, aby zobaczyć załącznik (screenshot1122120699.jpg)
StrozeR
Przenosiłeś w jakieś inne miejsce konnekta ? Ew. instalowałeś w innym miejscu jak Program Files\konnekt ? Chociaż aktualizować powinno się w każdym miejscu gdzie zainstalujesz, lecz to tylko program, ale jeśli go przenosiłeś w inne miejsce po instalacji to nie licz, że Ci się zaktualizuje.
ciolo
Nie przenosiłem nigdzie konnekta, a zainstalowany jest standardowo w Program Files. Mam go od dłuższego czasu i do tej pory pięknie mi się aktualizował. Czy jest możliwość, że niechcący usunęłem ten katalog (UDP)?? Jeżeli tak, to czy można to naprawić bez ponownej instalacji konnekta??
metal
Mam dokładnie to samo od wczoraj.
psota
A jakie macie wersje kUpdate?
metal
A jak to sprawdzić? :>
StrozeR
Jeśli posiadasz taki styl jak mój to klikasz na tą ikonkę:

user posted image

i wyświetli Ci się info na temat programu, a na samym dole masz info na temat wtyczki update.dll lub poprostu wejdx w Ustawienia > Wtyczki > Wybierz wtyczki i odanjdż info na temat udpate.dll.

Ewentualnie zainstaluj jeszcze raz konnekta bez usuwania poprzedniej wersji, może jakiś plik się z jakimś zgra ibędzie cacy ;-)
TaO
Kupdate 2.5 mam to samo tongue.gif
ciolo
QUOTE(StrozeR @ 24.07.2005 - 11:31)
Ewentualnie zainstaluj jeszcze raz konnekta bez usuwania poprzedniej wersji, może jakiś plik się z jakimś zgra ibędzie cacy ;-)
*




Zrobiłem tak i nadal to samo wacko.gif
psota
Jeżeli masz wersje kUpdate 2.5 to pisz tu żeby Hao wiedział jakie są problemy z betą
metal
Też mam wersję 2.5
hao
W katalogu plikow tymczasowych (w okienku kUpdate jest podana pelna sciezka) znajdzcie plik upd*.script i mi go podeslijcie
ciolo
Po ponownej instalacji miałem kilka aktualizacji i jedna z nich mi się normalnie wczytała. Natomiast występuje problem gdy chcę pobrać to :











ps. mam kUpdate 2.5 smile.gif
metal
QUOTE(hao @ 24.07.2005 - 13:02)
W katalogu plikow tymczasowych (w okienku kUpdate jest podana pelna sciezka) znajdzcie plik upd*.script i mi go podeslijcie
*


Prosze bardzo: http://members.lycos.co.uk/hmetal/ktp/upda..._restart.script
TaO
Problem tkwi w jednej z wtyczek na www.wiadomosci.info (prawdopodobnie ma zla sciezke wpisana i k. wywala blad ze nie ma takiego katalogu)
hao
Błąd powoduje ta linijka:

CODE
unpack "wiadomosc.info-trunk-sPlugins-plug_autostatus-.zip.zip" "D:\Uzytki\Konnekt\plugins"


Katalog w unpack musi być zakończony przez \ .
metal
Czyli można to zmienić recznie, czy to jest zalezne od jakichs danych gdzies na servie?
j00gi
no i co w koncu mam ten sam blad jest jakies rozwiazanie????
ciolo
QUOTE(j00gi @ 26.07.2005 - 01:38)
no i co w koncu mam ten sam blad  jest jakies rozwiazanie????
*




No właśnie, w końcu ktoś wytłumaczy co trzeba zrobić, żeby się zaktualizował? Próbowałem ten skrypt ręcznie naprawić i nic to nie pomogło. Czekam na propozycje...


ps. Już wiem o jaki skrypt chodzi unsure.gif unsure.gif unsure.gif
psota
Wyłączcie centralke wiadomosc.info
j00gi
QUOTE(psota @ 26.07.2005 - 09:46)
Wyłączcie centralke wiadomosc.info
*



heheh jak wylacze to niema aktualizacji

moze jakies inne pomysly -- najlepiej w ogole nie aktualizowac:D to nie bedzie problemu:D
psota
Na wiadomosc.info są skrypty to checkego(które ściągają się do katalogu plugins, a nie checky), stare wersje wtyczek(np. stara wersja KoreKtor'ka który zresztą jako wtyczka sama z siebie jest nie stabilna), oraz wersja beta MetaK ze strony Aula.
j00gi
QUOTE(psota @ 26.07.2005 - 10:48)
Na wiadomosc.info są skrypty to checkego(które ściągają się do katalogu plugins, a nie checky), stare wersje wtyczek(np. stara wersja KoreKtor'ka który zresztą jako wtyczka sama z siebie jest nie stabilna), oraz wersja beta MetaK ze strony Aula.
*



czyli narazie niema rozwiazania i niema aktualizacjiii???
SunRiding
Jeśli masz archiwa ZIP to rozpakuj ręcznie z katalogu tymczasowego Konnekta, tam gdzie ściąga aktualizacje. Potem w *.script usuń linijki rozpakowanych ręcznie ZIP-ów i uruchom UPD ręcznie. Mi pomogło.
TaO
No tak tylko ze wiesz... TAM SA AKTUALIZACJE ? ohmy.gif

To trzeba naprawic w Aktualizacji pliku a nie "recznie"
j00gi
QUOTE(TaO @ 26.07.2005 - 19:42)
No tak tylko ze wiesz... TAM SA AKTUALIZACJE ? ohmy.gif

To trzeba naprawic w Aktualizacji pliku a nie "recznie"
*



dokladnie !!! ja nie bede sie bawil albo jest aktulizacja poprawna albo w ogole sie nie daje ludziam syfu
-widac co u niektorych ze prouktu by nie umieli sprzredac!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.