Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pytanie o profil
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
DoomMaster
Moje propozycje zmian:
1. Możliwość pytania o wybór profilu (z hasłem, bądź bez) przy każdorazowym uruchomieniu programu,
2. Osobny pasek z informacjami o kontakcie, coś jak w oryginalnym okienku gg na dole. Fajnie by było, gdyby można było dowolnie formatować to pole, tak jak na przykład w Kadu. Plus możliwość wyświetlania w tym polu statusu opisowego.
3. Możliwość stworzenia listy wielokolumnowej.
psota
1. dodajesz do skrótu -profile
3. ma być w konnecie 0.7 ale kiedy my się go doczekamy tongue.gif
DoomMaster
Dzięki bardzo, ale też zależy mi na punkcie 2...
psota
Dopisz to tu http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=3994
bakerss
A co do 1. to nie lepiej Uruchamianie->Po uruchumieniu pytaj o profil ?

2.Interfejs->Tip-> zadokowany na belce pod lista kontaktów

3. co do 3 to nie wiem ocb tongue.gif
psota
2. sorry że źle poinformowałem ale nie znałem tej opcji ohmy.gif
3. Chodzi chyba o drzewka wink.gif
Aule
W 3 chodzi o możliwość zrobienia wielu kolumn po rozciągnięciu listy. Niestety nie ma takiej mozliwości, temat byłjuż zresztą poruszany.
DoomMaster
Dzięki Bakerss, mniej więcej o coś takiego mi chodziło.
Fajnie by było dodać opcję które pozwala formatować ten tip, np.:
[font size=1][nr_gg], [nazwa_kontaktu][/font][br][font size=2][opis_statusu][/font]
Coś w tym stylu.
psota
ustawienie => interfejs => formowanie pól => dodatkowe informacje w baloniku (tip)
DoomMaster
Wielkie dzięki. Ale nie można tam zmieniać fontu, pogrubienia, ani rozmiaru itp. Można ustawić ten tip, ale nie całkowicie. Fajnie by było gdyby była możliwość wstawienia całego opisu w HTML z użyciem odpowiednich identyfikatorów...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.