Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: jakieś problemy z ołączeniem..
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Jacek
Kicha!!! sad.gif

Jestem zarejestrowany n foru..
Zarejestrowałm ię do tego "systemu", utworzyłem konto....
Ściagnąłem konnekta, wpisuję login i hasło, p czym przystępuję do konfiguracji programu, po błędzie z połczeniem (próbowałem odzyskać hasło z GG) program się wyązł, więc ponownie go uruchomiłem, poniownie login i hasło.. stwierdził ze nastapił jakiś bł z połączenim. Wracając do strony głównej konnekta pomyślałem ze moje konto zostało usuniętw(??) Rejestruję sie jeszcze raz pod tym nickiem i o dziwo udało się !! lecz wciąż nei mogę połaczyć się konnektem :/

Kicha! :/
hao
Z konnektem się nie łączysz... Nie ma takiej potrzeby... Jedyne co musisz zrobić to podać login/hasło... K w tle spróbuje zweryfikować ich poprawność, jak coś jest nie tak, wyrzuci odpowiednią informację i zamknie program. Jeżeli nie będzie mógł się połączyć, nic się nie stanie. Czyli jednym słowem - jak pokazuje się, że są problemy z Twoim loginem/hasłem , to znaczy że one na prawdę są nieprawidłowe smile.gif

Chciałeś chyba powiedzieć, że nie możesz połączyć się z GaduGadu...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.