Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kTransfer - błąd
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Reptal
Witam,
konnekt 0.6.22.137
kTransfer 2.0.0.9

Problem jest następujący, dość poważny wydaje mi się.
W momencie kiedy ktoś do nas wysyła jakiś plik (może być .txt, .exe, i inne) jako obrazek, wtyczka o tym nie informuje, po prostu zapisuje plik w katalogu docelowym. Wyłączone automatyczne pobieranie, włączone powiadamianie o przesyłaniu. Generalnie włączone wszystkie opcje mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa.

Pozdrawiam.
Przemekc1
Ustawienia---> Ktransfer---> Pobieranie automatyczne, tam ustaw zawsze pytaj.
Reptal
QUOTE(Przemekc1 @ 28.07.2005 - 22:33)
Ustawienia---> Ktransfer---> Pobieranie automatyczne, tam ustaw zawsze pytaj.
*


Napisałem przecież, że automatyczne pobieranie wyłączone, co jest równoznaczne temu, że mam tak ustawione. Nie pisałbym, gdybym nie miał tego tak ustawionego. Mam, i mimo tego - nie zauważyłem jak mi ktoś przysłał plik .txt.

Wcześniej, jak ktoś mi coś wysyłał przez komendę 'wyślij plik', nie było problemu, pojawiało sie okienko z pytaniem, i pozwalałem albo nie - ściągać.
W tym wypadku takie okno się nie pojawia, bo plik jest wysyłany jako obrazek, i widocznie nie rozpoznaje. Z tego co mi wiadomo podobny błąd istniał w gg, pozwalało to ładować trojany niczego nie podejrzewającym użytkownikom.

Zresztą w samym Konnekcie też jest mozliwość wysyłania innych plików jako obrazków...
Przemekc1
Mogłeś mieć zaznaczoną trzecią opcję. Może przeinstaluj Konnekta, wtedy problem powinien zniknąć. Spróbuj usunąć to co pisze w "katalog usówania plików"
j00gi
umnie ta wtyczka nie laczy w lanie jakiie porty tam trzeba wpisac
Reptal
Nie chodzi o to, co mam a czego nie mam.
Chodzi jedynie o to, że możesz wysłać 'nieobrazek' jako 'obrazek' i program tego nie wychwytuje, a powinien - moim zdaniem. I tu jest błąd.
psota
To chyba w takim razie GGimage, a nie kTransfer.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.