Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pewna lista kontaktow :)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
yabolek
Mam pomysl na bardzo prosty i moim zdaniem BARDZO przydatny 'fjuczer' do KONNEKTA! taki fjuczer to mala petla ktora zalozmy co 30 min bedzie sprawdzala czy nie zrobilismy jakiejs zmiany w liscie kontaktow (czy kogos nie dodalismy badz nie usunelismy). Taka funkcja moze tez byc uaktywniona samym faktem dodania/usuniecia delikwenta ( co by bylo chyba lepszym rozwiazaniem).

Jezeli byly jakies zmiany to konnekt EKSPORTUJE liste kontaktow do serwera badz pyta czy to zrobic (mozna ustawic w konfiguracji)

Ja korzystam z gg na uczelni i w domu.. obecnie mam taka sytuacje ze inne kontakty mam w domu a inne na uczelni. Obydwie grupy nowych kontaktow sa wazne. A taki fajny maly bajer umozliwilby synchronizacje z moja lista gg 'w biegu' dzieki czemu niestracilbym zadnego swojego kontaktu.

Co o tym myslicie?

Wiem, ze niektorym moze to sie wydawac 'niepotrzebnym malo waznym bajerkiem' ale mi i moim kumplom bardzo by sie przydalo i wydaje mi sie ze to BARDZO malo pisania.
hao
Export na serwer GG jest raczej kiepskim pomysłem, chociażby ze względu na jego awaryjność... Gdy pojawi się export danych do XMLi, możnaby robić to o czym piszesz używając kBota...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.